Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: Jooble, Tesla, Twitter, а також безкоштовні квитки для українців та платні SIM-картки для росіян

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
22 червня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 21 червня.

В Україні з'явився мобільний застосунок для пошуку роботи у 69 країнах

Компанія Jooble запустила мобільний застосунок Jooble Job Search для iOS та Android. Він працюватиме у 69 країнах та дозволятиме користувачу знаходити роботу серед усіх вакансій з понад 140+ тис. ресурсів. Користувач може проводити пошук одночасно за кількома спеціальностями та регіонами, а також шукати пропозиції для віддаленого працевлаштування. 

Ми пішли тестити.

Tesla звільнить 3,5% від загальної кількості персоналу, оскільки колишні працівники подали на компанію до суду

Ілон Маск уточнив, скільки працівників компанії Tesla втратить роботу після того, як колишні співробітники подали позов до суду. Позивачі стверджують, що автовиробник порушив трудове законодавство США. Протягом найближчих трьох місяців Tesla скоротить штат найманих працівників на 10%, але водночас збільшить кількість погодинних співробітників. Тож загальна кількість працівників зменшиться приблизно на 3-3,5%.

Захоплива арифметика від Маска.

Рада директорів Twitter підтримала продаж компанії Ілону Маску за $44 млрд

Рішення ухвалили одностайно. Про це свідчить документ, спрямований ву SEC. Тепер рішення мають ухвалити загальні збори акціонерів. 

Втім, це усуне лише одну з трьох перепон на шляху до завершення угоди. Дві інші, на думку Маска, це проблема фейкових акаунтів та боротьба платформи зі спамом. 

Згодом під новини про Ілона Маска знадобиться окрема ранкова SPEKA.

Заплатять усі: через санкції SIM-картки на росії стануть платними

Найбільші мобільні оператори росії почали брати плату за SIM-картку під час укладання контракту на послуги зв'язку. Раніше оператори субсидували своїм клієнтам надання SIM-картки. За останні місяці собівартість SIM-карток для операторів зросла у 3,5 раза через те, що їм довелося відмовитися від закупівель у західних виробників та перейти на китайські. Ситуація може негативно позначитися на темпах зростання абонентських баз операторів та розвитку ринку інтернету речей.

Ой, а шо ж трапилось?

Користувачі Android тепер можуть додати Google Password Manager на домашній екран

Після оновлення до версії 22.18 ярлик Google Play Services можна додати на домашній екран телефону чи планшету. Найпростіший спосіб зробити це — перейти за прямим посиланням на сторінку програми у Play Store і вручну завантажити останню версію. Після цього відкрити програму «Налаштування» на телефоні, перейти до розділу «Конфіденційність» і натиснути «Сервіс автозаповнення від Google», а потім «Паролі». Це запустить менеджера паролів Google. Опісля потрібно натиснути на значок шестерні у верхній частині інтерфейсу, щоб відкрити меню налаштувань аплета. Ви повинні побачити опцію «Додати ярлик на домашній екран».

Готово, ви чудово впоралися!

Для українських біженців доступні ще 4500 безкоштовних квитків до Великої Британії до 30 червня

Wizz Air, фонд Shapiro та інші партнери ініціативи продовжують термін пропозиції безкоштовних квитків, аби допомогти українцям отримати доступ до британської програми «Житло для України» до кінця червня 2022 року. 4500 безкоштовних квитків доступні для українських біженців, які прямують до Великої Британії у межах візової схеми британського уряду.

Зазначена кількість квитків діє, доки будуть доступні вільні місця на окремих рейсах до 30 червня 2022 року. Пасажири можуть взяти одну ручну поклажу (макс.: 40x30x20 см) та одну одиницю зареєстрованого багажу (до 32 кг). Ціна поширюється тільки на бронювання, зроблені на ресурсі за посиланням.

Сподіваємося, не потрібно буде тікати від війни за кордон, але краще володіти інформацією.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Багато способів померти та інші оптимістичні новини. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 23 години тому

Рівноправ'я лівого та правого берегів Києва та погрози росіян. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 27 вересня 2022 09:02

iPhone 14, протести курця та здорової людини, McDonald's. Ранкова SPEKA за тиждень

Наталія Миронова 26 вересня 2022 10:20

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49