Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: гігант аутсорсингу шукає 3000 IT-фахівців в Україні, а «мудрі хлопці» інвестують в пакування з коноплі

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
17 лютого 2022 3 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 16 лютого.

Великий світовий аутсорсер заходить в Україну

Глобальна аутсорсингова компанія Sii Group  виходить на український ринок. Тут планують найняти до 3 тис. спеціалістів. Sii Group вже відкрила невелике представництво в Одесі з 10 фахівцями. В планах – офіси у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та інших містах. Принаймні один із них запрацює у 2022 році.

Зараз компанія шукає розробників Java, iOS, Android, Python, .NET, Front-end, C++, Embedded C, ServiceNow, BI Developers тощо, а також спеціалістів бекофісу: Recruitment Leads, Recruitment Specialists та Accountants.

Хто в Україні? Готуйте CV.

Не банками одними: в Україні зафіксували нову фішингову атаку

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA виявила фішингову атаку. Зловмисники масово розсилають повідомлення з підозрілими посиланнями у месенджерах. У разі відкриття посилання злочинці отримують доступ до автентифікаційних даних користувачів.

За даними CERT-UA, це робить невстановлена група осіб TeamLucernaRD. Стосунок фішингової атаки до DDоS-нападу 15 лютого поки не довели.

Стає дедалі цікавіше.

Український S.Lab отримав фінансування від Startup Wise Guys

Український стартап-виробник екопакування S.Lab отримав грант на 80 тис. євро від європейського акселератора Startup Wise Guys. З них 30 тис. спрямують на навчальну програму, а 50 тис. — на розвиток стартапу. 

Стартап виготовляє екологічне пакування з коноплі та грибів.

П'ять найкращих вакансій у США цього року

Glassdoor створив список найкращих вакансій на американському ринку праці. Він містить 50 професій, майже весь топ складається з технічних спеціальностей. Провідним фахівцям будуть платити приблизно $145 тис. на рік.

Перша п'ятірка виглядає так:

 • 1
  Стратегічний менеджер
 • 2
  DevOps-інженер
 • 3
  Data Scientist
 • 4
  Full stack інженер
 • 5
  Enterprise architect

Ще один знак від всесвіту піти в IT.

Mac можна перетворити на Chromebook (але навіщо?)

Google представила ранній доступ до нової версії Chrome OS — Chrome OS Flex. Нова OS призначена для підприємств та шкіл й для роботи на старих ПК та Mac.

Chrome OS Flex буде виглядати і працювати так само, як Chrome OS на Chromebook. Запит на встановлення операційної системи можна залишити за посиланням.

Британські вчені з'ясували, що обличчям, створеним ШІ, довіряють більше, ніж реальним

Ми серйозно. Вчені з Великої Британії та США дослідили, що портрети людей, які згенерував штучний інтелект, майже не відрізняються від реальних зображень. Ба більше, портрети від ШІ не викликали у людей суттєвих сумнівів.

Вчені хотіли виявити, як відчуття довіри може допомогти відрізнити справжні фотографії від тих, що згенерував ШІ. А виявили що виявили.

Також вчора ви могли пропустити:

0
Прокоментувати