Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: «Епіцентр» запускає IT-підрозділ, Google звільняє невакцинованих співробітників, а в S.T.A.L.K.E.R. 2. продається металюдина

SPEKA Media
16 грудня 2021 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 15 грудня.

«Епіцентр» відкриє «офіс майбутнього» на Хмельниччині

Група компаній «Епіцентр» запускає «офіс майбутнього» на Хмельниччині. Там будуть працювати понад 600 спеціалістів у сфері інформаційних технологій, диджиталу та реклами. Інвестиції у проєкт становлять 350 млн грн.

IKEA затамувала подих.

Treeum купила компанію Wotan, аби доповнити застосунок Multi Invest

Засновники інвестиційного застосунку Multi Invest оголосили про поглинання компанії Wotan. «Інвестування за допомогою AІ, навчальні курси від професійних інвесторів, глибока аналітика фондового ринку — це лише частина функцій, якими ми зможемо доповнити застосунок Multi Invest завдяки угоді», — повідомив Head of Fintech Product Treeum Сергій Віндерських.

Multi Invest готують до запуску у I кварталі 2022 року. Раніше SPEKA писала, що він допоможе користувачам купувати криптовалюту, облігації внутрішньої державної позики, а також акції іноземних компаній і біржових фондів.

Армія диванних інвесторів уже напоготові.

Український Finmaxi залучив $50 тис. інвестицій

Розробник сервісу бухгалтерських послуг Finmaxi залучив $50 тис. від кількох американських підприємців. Кошти спрямують на розвиток платформи, маркетинг та збільшення команди. Невдовзі планують залучити наступний раунд інвестицій.

…бо з нинішніми зарплатами програмістів на $50 тис. довго не протягнеш.

За рік компанія Prozorro виплатила багхантерам 234 тис. грн 

У 2021 році у Prozorro Bug Bounty взяли участь сім багхантерів (спеціалісти з кібербезпеки, які шукають вразливості в системі). Усього вони знайшли 35 багів, 27 з яких виявилися некритичними. Загальна сума виплат фахівцям за рік становила майже  234 тис. грн. 

Bughunters! *грає мелодія з «Мисливців на привидів»*

Google планує звільняти невакцинованих співробітників

Компанія Google повідомила співробітників, що вони мають дотримуватися правил вакцинації. В іншому випадку вони втратять зарплату, а потім і роботу. До третього грудня всі співробітники Google повинні були надати документи про щеплення або ж повідомити про медичні протипоказання чи релігійні переконання, які суперечать вакцинації.

В американських церков побільшає парафіян.

У S.T.A.L.K.E.R. 2. можна буде купити металюдину

GSC Game World, яка створила S.T.A.L.K.E.R. і розробляє продовження гри, оголосила про запуск NFT «S.T.A.L.K.E.R. Metaverse». Придбавши токен, члени спільноти зможуть заволодіти частиною S.T.A.L.K.E.R. 2 або ігровими об'єктами. 

Перший аукціон заплановано на січень 2022 року. На ньому можна буде придбати «першу металюдину» – ігрового персонажа із обличчям переможця аукціону. Це буде другорядний персонаж, яким ви не зможете керувати в грі. 

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl має вийти у квітні 2022 року.

Nike крокує у метавсесвіт: компанія придбала виробника віртуальних кросівок

Nike придбала компанію з виробництва віртуальних кросівок RTFKT. Сума угоди не розголошується. За словами гендиректора Nike Джона Донах'ю, це придбання — ще один крок, який пришвидшить цифрову трансформацію компанії. 

Є підозра, що віртуальні кросівки Nike коштуватимуть цілком реальних грошей.

0
Прокоментувати