Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: платформа допомоги волонтерам та гра про російські кораблі

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
27 квітня 2022 3 хвилин читання

Згадуємо головні новини 26 квітня. 

EVO запустила платформу, яка допомагає волонтерам збирати гроші

Українська IT-компанія EVO створила платформу Help Volunteer. Тут волонтери, які допомагають Україні в умовах війни, можуть зареєструвати збір коштів. На сайті потрібно натиснути «Організувати збір», увійти через поштовий акаунт Gmail та заповнити всі необхідні поля. Щойно кампанія пройде модерацію, вона з'явиться на сайті.

Нарешті хтось допомагає волонтерам.

«Укртелеком» відновив інтернет-доступ у 90% населених пунктів Київщини

Уже працюють понад 750 технологічних майданчиків оператора, зокрема й пошкоджені через активні бойові дії. Аварійно-відновлювальні роботи проводили у Бучі, Ірпені, Гостомелі, Макарові, Іванкові та інших. Натепер «Укртелеком» відновив доступ до своїх послуг у 130 населених пунктах.

Уявляєте, друга гарна новина поспіль!

Хакери використали пошту держслужбовця й розсилають листи зі шкідливим ПЗ

Команда CERT-UA попереджає про розсилання електронних листів із вкладенням, яке містить шкідливі програми. Цього разу кіберзловмисники «згадали» тему COVID-19. 

Листи містять вкладення у вигляді XLS-документа «Aid request COVID-19-04_5_22.xls». Якщо його відкрити, завантажаться шкідливі програми GraphSteel та GrimPlant. А кіберзловмисники матимуть доступ до базової інформації про комп'ютер атакованого.

А пам'ятаєте, колись був COVID-19?

Російський суд оштрафував Meta на 4 млн руб

Суд Таганської дільниці розглянув адміністративний протокол, складений на компанію Meta, й оштрафував її на 4 млн рублів ($53,5 тис). Русні не сподобалися публікації, у яких вони побачили пропаганду ЛГБТ, а також репости публікацій проєкту «ОВД-Інфо».

Ми хотіли дуже погано пожартувати, але, певно, не будемо.

Підлітки з Сум створили гру, де потрібно нищити російські кораблі

Розробники з дитячої студії Martian Teapots із Сум — 17-річний 3D-художник Степан та 14-річний програміст Тимур — створили гру, де потрібно нищити російські кораблі та зомбі-солдатів, які намагаються висадитися на український острів. 

Хлопці розробляли гру поміж уроків та обстрілів. На сторінці гри є посилання на фонд «Повернись живим».

Наївна русня досі думає, що може перемогти країну, де навіть підлітки знають, що потрібно робити з російськими кораблями.

Також учора ви могли пропустити:

0
Прокоментувати