Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: демарш українського фізика, віртуальна реальність Цукерберга та універсальна зарядка Берні Сандерса

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
21 червня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 20 червня.

Марк Цукерберг показав прототипи VR-гарнітур

Компанія Meta провела закритий івент, на якому показала журналістам прототипи гарнітур віртуальної реальності. Цукерберг представив декілька шоломів із функціями, яких поки що немає у більшості сучасних пристроїв. За його словами, компанія прагне створити VR-гарнітуру, у якій віртуальна реальність майже не відрізнятиметься від справжнього світу. Одну з них Meta випустить на ринок вже 2022 року. 

Докладніше про прототипи — у матеріалі Verge.

Український фізик вийшов з проєкту CERN

Український фізик Микола Хандога вийшов зі складу учасників наукового проєкту Atlas. Проєкт працює на базі Великого адронного колайдера при CERN, Європейській організації ядерних досліджень. Своє рішення Хандога мотивує тим, що керівництво CERN продовжило співпрацю із росією та білоруссю щонайменше до 2024 року.

Усе правильно зробив.

Panama і Pampik об'єдналися

Інтернет-магазин дитячих товарів Panama.ua виходить з групи компаній MakeUp та обʼєднує зусилля з онлайн-магазином дитячих товарів Pampik. Pampik контролює інвесткомпанія Dragon Capital.

За словами співвласника MakeUp Сергія Волобуєва, співпраця двох проєктів має допомогти з оптимізацією процесів, швидкістю і якістю виконання замовлень.

Сегмент товарів для жінок і дітей найбільше постраждав від війни, адже декілька мільйонів українок виїхали за кордон. Сподіваємося, скоро вони зможуть повернутися і зайнятися шопінгом.

Більшість дітей українських айтівців теж хочуть бути інженерами

Інформаційні технології посідають перше місце у рейтингу найбільш популярних професій серед дітей українських IT-спеціалістів. Про це свідчить дослідження, яке міжнародна IT-компанія GlobalLogic провела до Дня батька. 

66% дітей інженерів мріють працювати в IT, як і їхні батьки. Водночас 34% надають перевагу іншим професіям, серед яких більш популярними є лікар, ветеринар та український військовослужбовець. Менш популярні професії серед дітей інженерів — художник, поліцейський, винахідник роботів, пожежник і вчитель.

Я у батька інженер.

Працівники роздрібної торгівлі Apple голосують за об'єднання у профспілку

Працівники магазину Apple Towson Town Center у штаті Меріленд проголосували за об'єднання у профспілку. Цей магазин став першим місцем роздрібної торгівлі Apple у США, де провели профспілкові вибори після того, як організатори в Атланті відкликали своє клопотання про проведення профспілкового голосування, яке мало відбутися на початку травня.

Організацією в магазині Towson займалася група працівників, яка назвала себе AppleCORE (абревіатура від Coalition of Organized Retail Employees). Працівники заявили, що хочуть розширити свої права, зокрема, вони просили дати їм право голосу у питаннях оплати праці, робочого часу та безпеки.

Знаючи любов босів Apple до профспілок, чекаємо на жорстку реакцію.

Американські сенатори пропонують затвердити універсальний зарядний пристрій для мобільної електроніки

Тріо сенаторів США закликали Міністерство торгівлі розробити план щодо впровадження єдиних зарядних пристроїв для мобільних гаджетів.

Сенатори Едвард Маркі, Елізабет Воррен і Берні Сандерс заявили, що США мають наслідувати приклад Європейського Союзу і зобов'язати виробників електроніки впровадити єдиний зарядний пристрій для мобільних телефонів.

Вони просто задовбалися шукати зарядки на свій смартфон на роботі.

 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta запускає в Україні Facebook Reels

Вадим Добровольський 16 годин тому

Слідом за російським кораблем. Apple видалила застосунок російської соцмережі ВК з App Store

Вадим Добровольський 17 годин тому

Apple відмовляється від планів збільшення випуску iPhone 14 до кінця року

Вадим Добровольський 17 годин тому

Багато способів померти та інші оптимістичні новини. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 23 години тому

Apple почала виробництво нового iPhone 14 в Індії раніше за очікуване

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:16