Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Linkedin українською, курс валют та криптовалют. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
22 липня 2022 3 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші події 21 липня.

Боляче чи не дуже: НБУ скорегував курс гривні

21 липня Національний Банк України скоректував офіційний курс гривні до долара США та зафіксував його на рівні 36,5686 грн за долар. Таким чином НБУ пішов назустріч ІТ-індустрії та врахував пропозиції, викладені в офіційному зверненні Асоціації IT Ukraine. За оцінками Національного банку, корекція обмінного курсу збільшить приплив і, відповідно, продаж валютної виручки експортерами.

У Linkedin можна зробити український інтерфейс

Українська мова відтепер у переліку мов у налаштуваннях Linkedin. Для того щоб змінити мову у десктопній версії, необхідно натиснути на іконку свого профілю, обрати Language та обрати українську мову. Мобільний застосунок оновиться автоматично, якщо мова смартфону українська.

Нарешті!

TikTok нарешті перевів Україну у європейський регіон. Що зміниться

TikTok блокував український контент, пов'язаний із повномасштабним російським вторгненням. Про це повідомив міністр цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков у ефірі «24 каналу». За його словами, раніше ми належали до регіону, повʼязаного з росією. Нещодавно TikTok перевів нас до європейського регіону.

"TikTok перевів нас до нового регіону, де ми будемо спілкуватися вже з новими людьми. Я думаю, що це покращить ситуацію. Мені здається, що це блокування було повʼязане з тим, що ми були у російському регіоні", — повідомив він.

З підключенням, TikTok!

Avatar: Frontiers of Pandora від Ubisoft вийде пізніше

Ubisoft перенесла Avatar: Frontiers of Pandora на 2023-2024 роки (вона мала вийти цього року). У компанії також вирішили випустити у 2023-2024 роках невелику неанонсовану гру преміумкласу, яка спочатку запланували на 2022-2023 роки.

Avatar: Frontiers of Pandora — пригодницька відеогра з відкритим світом, заснована на серії фільмів Джеймса Кемерона «Аватар». Гру розробляє Massive Entertainment, її опублікує Ubisoft для Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Amazon Luna та Stadia.

JPMorgan бачить покращення роздрібного попиту на криптовалюти

Попит серед роздрібних інвесторів на криптовалютному ринку збільшується, а «інтенсивна фаза» зниження боргового навантаження, схоже, закінчилася, йдеться у звіті JPMorgan Chase & Co. (JPM). Останніми тижнями криптовалютні ринки відскочили назад, оскільки інвестори очікують на «злиття» Ethereum, перехід блокчейну на алгоритм консенсусу proof-of-stake, який має розпочатися 19 вересня 2022 року. Активність у мережі Ethereum збільшилася разом із зростанням настроїв інвесторів, повідомили у JPMorgan.

0
Прокоментувати