Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Rakuten Viber в Україні очолив Ілля Бошняков

Владислав Паливода
Владислав Паливода
10 квітня 2024 2 хвилин читання

Rakuten Viber призначив нового регіонального директора в Україні — Іллю Бошнякова, повідомили SPEKA у компанії.

Бошняков відповідатиме за адаптацію нових функцій для українського ринку та українців, які користуються застосунком по всьому світу. Також серед його обов’язків — партнерство, комунікації та маркетинг в Україні, за що раніше відповідав віцепрезидент з глобального маркетингу та розвитку Rakuten Viber Атанас Райков з офісу в Софії. 

Ми у Rakuten Viber будуємо широку екосистему інтегрованих функцій і послуг як елементів стратегії суперапа, корисних і безпечних для користувачів та бізнесу. Україна є однією з ключових країн для Rakuten Viber, тож ми шукали лідера, який добре розуміє місцевий ринок та як наш продукт може найкраще відповідати йому.
Атанас Райков

У компанії додали, що Ілля Бошняков відповідатиме за локальний запуск нових продуктів, а також за те, щоб Україна отримувала всі нововведення від Rakuten Viber якомога швидше. До того ж компанія планує розширити діяльність в Україні. 

Я давно захоплююсь ідеєю Rakuten Viber, який спочатку зробив застосунок стандартом для багатьох аспектів щоденного життя, а тепер на цій основі побудував цілу екосистему з продуктів, контенту і сервісів. Я радий доєднатися до команди та разом працювати над рішеннями, які мають помітний позитивний ефект для користувачів, бізнесів і економіки в цілому. 
Ілля Бошняков

Що відомо про Іллю Бошнякова

Протягом восьми років очолював технологічне медіа AIN.UA. За останні три роки запустив AIN.Capital, AIN.Business та Recruitika. До роботи у ЗМІ керував рекрутингом та HR у групі британських технологічних компаній.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

3,9 тис. вибухонебезпечних предметів знешкодили в Україні за 6 днів

Владислав Паливода 11 годин тому

Наземний броньований дрон створили українські розробники

Владислав Паливода 11 годин тому

Шлях Польщі до європейських грантів: лайфхаки та рекомендації для України

Світлана Бовшовська 16 годин тому

Один з головних пріоритетів ЗСУ — розвиток засобів РЕБ

Владислав Паливода 24 травня 2024 22:59

США надають Україні новий пакет військової допомоги на $275 млн

Владислав Паливода 24 травня 2024 22:02