Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Rakuten і «Київстар» планують розвивати в Україні цифрові сервіси та телеком-інфраструктуру

Юлія Мирська
Юлія Мирська
3 серпня 2023 2 хвилин читання

Міжнародна телекомунікаційна група Veon, що є єдиним акціонером ПрАТ «Київстар», уклала меморандум з Rakuten Symphony, щоб реконструювати телекомунікаційну інфраструктуру в Україні. 

За меморандумом, компанії створять надійну телекомунікаційну інфраструктуру в Україні для розвитку високошвидкісного зв'язку. Рішення ухвалили для підтримки ініціативи «Ми будуємо Україну» від Державної агенції України з реконструкції та розвитку інфраструктури.

Також «Київстар» планує залучити $600 млн протягом найближчих трьох років для розвитку нових цифрових сервісів і технологій в Україні. Інвестиції використають для розвитку технології Open RAN, яка дозволяє покращити радіомережі за допомогою обладнання від різних постачальників і сприяє майбутньому розвитку зв'язку 5G в Україні.

«Київстар» і Rakuten вже мали успішну співпрацю, зокрема, Viber від Rakuten є популярним застосунком для цифрових комунікацій серед українців як в Україні, так і за кордоном. 

Крім того, Rakuten Symphony є провідним постачальником технологічних рішень Open RAN і має значний досвід у створенні комерційних хмарних мереж по всьому світі.

Rakuten і Київстар планують розвивати в Україні цифрові сервіси та телеком-інфраструктуру Rakuten і Київстар планують розвивати в Україні цифрові сервіси та телеком-інфраструктуру
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Viber запускає платну підписку Viber Plus зі збільшеним функціоналом

Богдан Камінський 10 годин тому

В Чорну п’ятницю не вірять 70% українців — Viber

Юлія Мирська 22 листопада 2023 18:31

Київстар побудував 600 нових базових станцій 4G у ІІІ кварталі

Артем Житкевич 20 листопада 2023 17:43

Ексдержсекретар США Майк Помпео увійшов до ради директорів «Київстар»

Юлія Мирська 14 листопада 2023 17:51

«Київстар» оновив тарифну інтернет-лінійку «Все разом»

Богдан Камінський 7 листопада 2023 15:28