Фахівці Держспецзв'язку та експерти Ради економічної безпеки України провели дослідження кореляції комп'ютерних атак із політичними подіями та ракетними обстрілами від лютого до листопада 2022 року. SPEKA розповідає про головні кібератаки росії проти України та яких результатів хотіли досягти окупанти.
Пообіді 14 січня нову хвилю повітряних тривог оголосили по всій території України.
Ранок 14 січня 2023 року в Україні почався з низки вибухів на Харківщині, Київщині та у Запоріжжі.
В останній день 2022 року, 31 грудня, рф «привітала» Україну масованою ракетною атакою. З 12:18 повітряна тривога почала лунати по всій Україні. О 12:49 сирени увімкнулись у Києві.
Згадуємо головні новини 29 грудня.
Майже половина Києва 29 грудня залишилися без електропостачання через заходи безпеки, які впроваджують енергетики під час ракетних ударів. Фахівці відновлюють енергопостачання.
Зранку 29 грудня росія вкотре завдала масованого ракетного удару по Україні. У регіонах доповідають про роботу систем ППО. Зберігайте спокій та залишайтеся в укриттях.
Сили української протиповітряної оборони від вересня збили понад 420 російських ракет, а також 430 дронів-камікадзе.
Організація Netblocks, що стежить за станом всесвітньої мережі в усьому світі, підрахувала рівень падіння інтернет-конекту в Україні після ракетних атак 16 грудня. Натепер він становить 68% від попереднього рівня (але вже почалося відновлення конекту, бо зранку цей показник сягав 59%).
Головний інженер «Київського метрополітену» повідомив, що метро у Києві не може відновити роботу через дефіцит електроенергії. Підземні станції працюють як укриття.
Зранку 16 грудня росія вкотре влаштувала масований ракетний удар по Україні. Повітряна тривога триває на всій території України.
Старі українські крилаті ракети X-55 росія використовує як приманку, щоб змусити українські збройні сили застосувати проти них ППО. Запуски роблять з переданих за умовами меморандуму бомбардувальників Ту-160 і Ту-95.
5 грудня росія вкотре розпочала масштабну ракетну атаку по містах України. Наразі відомо про вибухи у декількох областях країни — повідомляють про роботу ППО.
Міноборони та Генштаб ЗСУ разом з партнерами провели масштабний National Defense Hackathon 2022. Команда переможців винайшла кореляцію між пропагандистськими вкидами у Telegram-каналах та ракетними ударами.
Зранку 24 листопада на території України активними залишаються лише 44% базових станцій мобільних операторів. Фахівці без зупинки працюють над відновленням роботи.