Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Railsware інвестує $10 млн у розробку застосунків для управління проєктами TitanApps

Богдан Камінський
Богдан Камінський
18 грудня 2023 1 хвилин читання

Продуктова IT-компанія Railsware оголосила про вкладення $10 млн власних коштів у створення лінійки застосунків TitanApps Smart Tools для підвищення ефективності роботи над проєктами.

Railsware інвестує $10 млн у розробку застосунків для управління проєктами TitanApps Railsware інвестує $10 млн у розробку застосунків для управління проєктами TitanApps

Спочатку Railsware планує вивести на ринок п'ять продуктів під цим брендом. Перший застосунок Smart Checklist for Jira вже подолав позначку у 2 млн користувачів.

За словами CEO Railsware Ярослава Лазора, досвід оптимізації власних процесів допоміг компанії створити MVP кількох смартінструментів, націлених на підвищення ефективності бізнесів. Саме на їх розвиток і піде ця інвестиція.

На першому етапі Railsware випустить застосунки для популярних платформ Jira та Monday.com, що спрощують управління командами й проєктами. До кінця 2024 року планують створити 20 продуктів TitanApps.

В компанії впевнені, що ці кроки допоможуть закріпитися на ринку управління проєктами, який до 2030 року має вирости до $17,75 млрд.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто блогеру ставати ФОП, як зробити email-розсилки інклюзивними та порахувати їх ефективність: тиждень у "Спільноті"

Владислав Миронович 27 хвилин тому

Канбан: ефективний інструмент для оптимізації бізнес-процесів

Vitaliy Gordeev 1 годину тому

Як відгуки клієнтів можуть покращити застосунок: кейс NovaPay

Яна Левада 2 години тому

Федір Мартинов про Innovation Hub, інновації в розробці дронів та інвестиції в miltech

Олександр Тартачний 5 годин тому

У Львові відбудеться Science & Tech Fest OL

Ольга Топольська 5 годин тому