Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Радник Залужного став керівником одного з українських вишів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 березня 2023 4 хвилин читання

Деніел Райс став президентом Aмерікан Юніверсіті Київ (AЮK), першого в Україні університету, що працює за американськими навчальними програмами та стандартами.

Про це повідомляє АЮК.

Що відомо про Деніела Райса

Деніел Райс є досвідченим управлінцем зі значним досвідом у сфері лідерства, стратегічного планування, фанд-рейзингу, маркетингу та освіти. Також є радником головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Новообраний президент — колишній офіцер піхоти армії США, нагороджений відзнакою «Пурпурове серце», активно розповідає і пише про війну в Україні, виступаючи за додаткові системи озброєння з тісними контактами у військовому керівництві США та України.

Окрім військового досвіду, має багаторічний досвід керівної роботи як президент і співзасновник Thayer Leadership у Вест-Пойнті, компанії з розвитку лідерства з широким колом корпоративних клієнтів, яка входить до 40 найкращих компаній світу у цій галузі.

Пан Райс здобув освіту в провідних американських університетах, зокрема ступінь бакалавра з національної безпеки у Вест-Пойнті, ступінь магістра бізнес-адміністрування у Kellogg Graduate School of Business of Northwestern University, ступінь магістра маркетингу в Medill School of Journalism у Northwestern та ступінь магістра в галузі освіти та здобуває ступінь доктора наук з лідерства в University of Pennsylvania. Райс є автором, удостоєним літературних нагород, часто виступає на CNN, FOX News та інших міжнародних медіа.

За що відповідатиме Деніел Райс

На посаді президента АЮК Райс відповідатиме за стратегічне управління університету, створюючи інноваційне академічне середовище, орієнтоване на дослідження, зі значним соціальним та економічним впливом на Україну та її майбутніх лідерів. Він тісно співпрацюватиме з урядом та міжнародними організаціями для розвитку нових партнерських ініціатив у сфері освіти, досліджень та просування України та її академічного потенціалу у світі.

Я вражений досягненнями AЮK за таких складних обставин. З гордістю приєднуюся до команди і готовий зробити свій внесок у зростання, розвиток і післявоєнне майбутнє України. У межах моїх обов'язків в АЮК я планую збільшувати стипендії для перспективної молоді з України, приділяючи додаткову увагу дітям загиблих українських воїнів, українським ветеранам та пораненим воїнам. Я впевнений, що ці молоді чоловіки та дівчата, які сьогодні борються за демократію та незалежність України, відіграватимуть важливу роль у відбудові України. І я бачу роль AЮK у їхньому навчанні критично важливою для цього процесу
Деніел Райс

Окрім того, пан Райс відповідатиме за подальший стрімкий розвиток та розширення університету через відкриття нових шкіл та програм. Перший навчальний рік восени 2022 року розпочався в умовах війни з п'яти програм: трьох бакалаврських (Global Management, Business Administration, Software Engineering) та двох магістерських (Global Management, Software Engineering), у 2023 році АЮК запускає ще 4 програми. А саме: 2 бакалаврські (Data Science та Marketing Science) та 2 магістерські (Global Technnology and Development та Technology Leadership and AI).

Завдяки тісній співпраці з Arizona State University студенти та викладачі AЮK мають доступ до академічних програм світового рівня, які базуються на найсучасніших глобальних дослідженнях.

Aмерікан Юніверсіті Київ (www.auk.edu.ua) — перший приватний університет, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), один із найбільших університетів США.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Де знайти джерела для курсової роботи: гуманітарні та технічні дисципліни

Віталій Новак 2 березня 2023 13:25

Один з університетів Фінляндії дозволив учням використання ChatGPT

Руслан Сорока 26 січня 2023 20:17

Aмерикан Юніверсіті Київ починає осінній набір студентів. Як отримати стипендію на навчання — інструкція

Юлія Даниленко 2 червня 2022 20:03