Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Пташка стежить»: модератори Twitter будуть додавати примітки до оманливих постів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
12 грудня 2022 2 хвилин читання

Функція «Примітки спільноти» Twitter починає розгортатися по всьому світу. Ілон Маск заявив, що цей інструмент «змінить гру».

Компанія оголосила, що Twitter почав розповсюдження Community Notes для всіх користувачів у всьому світі. Раніше відома як Birdwatch, функція вперше дебютувала у 2021 році під керівництвом колишнього генерального директора Джека Дорсі як засіб боротьби з дезінформацією, повідомляє Engadget.

Community Notes використовує краудсорсинговий підхід до розвінчання оманливих твітів. Модератори можуть додавати примітки до твітів, щоб додати «контекст». Потім звичайні користувачі можуть проголосувати, чи вважають вони контекст «корисним». До сьогодні лише окремі особи в США могли бачити тестову версію нової функції. У Twitter кажуть, що незабаром вони почнуть додавати співавторів з інших регіонів.

Нинішній власник компанії Ілон Маск позиціонує «Примітки спільноти» як важливий елемент свого бачення Twitter 2.0, стверджуючи, що ця функція «переверне правила гри для підвищення точності у Twitter». Однак, як і у випадку з будь-якою іншою краудсорсинговою функцією, «Примітки спільноти» можуть мати негативні наслідки, якщо групи будуть використовувати інструмент для просування партійних поглядів.

Нагадаємо, що глобальне впровадження Community Notes відбувається за день до перезапуску Twitter Blue. Після катастрофічної першої спроби перевірки платного облікового запису Twitter оголосив, що 12 грудня знову почне розгортати свою оновлену службу підписки. Цього разу передплатникам потрібно буде надати номер для перевірки, перш ніж компанія додасть синю галочку до їхнього облікового запису. Крім того, користувачі, які змінюють свій ідентифікатор, відображуване ім'я та фотографію профілю, тимчасово втратять синю галочку, поки Twitter перевіряє їхній обліковий запис.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілона Маска номінували на Нобелівську премію миру

Юлія Мирська 21 лютого 2024 13:16

SpaceX переїжджає у Техас після поразки Ілона Маска у суді Делаверу

Богдан Камінський 16 лютого 2024 17:08

Терористи платять X задля отримання синіх галочок — звіт

Богдан Камінський 15 лютого 2024 16:00

Neuralink Ілона Маска змінила місце реєстрації

Юлія Мирська 14 лютого 2024 08:47

Starlink працює на окупованих територіях, але Маск тут ні до чого — експерти

Анна Нагорна 13 лютого 2024 19:45