Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Пташка стежить»: модератори Twitter будуть додавати примітки до оманливих постів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
12 грудня 2022 2 хвилин читання

Функція «Примітки спільноти» Twitter починає розгортатися по всьому світу. Ілон Маск заявив, що цей інструмент «змінить гру».

Компанія оголосила, що Twitter почав розповсюдження Community Notes для всіх користувачів у всьому світі. Раніше відома як Birdwatch, функція вперше дебютувала у 2021 році під керівництвом колишнього генерального директора Джека Дорсі як засіб боротьби з дезінформацією, повідомляє Engadget.

Community Notes використовує краудсорсинговий підхід до розвінчання оманливих твітів. Модератори можуть додавати примітки до твітів, щоб додати «контекст». Потім звичайні користувачі можуть проголосувати, чи вважають вони контекст «корисним». До сьогодні лише окремі особи в США могли бачити тестову версію нової функції. У Twitter кажуть, що незабаром вони почнуть додавати співавторів з інших регіонів.

Нинішній власник компанії Ілон Маск позиціонує «Примітки спільноти» як важливий елемент свого бачення Twitter 2.0, стверджуючи, що ця функція «переверне правила гри для підвищення точності у Twitter». Однак, як і у випадку з будь-якою іншою краудсорсинговою функцією, «Примітки спільноти» можуть мати негативні наслідки, якщо групи будуть використовувати інструмент для просування партійних поглядів.

Нагадаємо, що глобальне впровадження Community Notes відбувається за день до перезапуску Twitter Blue. Після катастрофічної першої спроби перевірки платного облікового запису Twitter оголосив, що 12 грудня знову почне розгортати свою оновлену службу підписки. Цього разу передплатникам потрібно буде надати номер для перевірки, перш ніж компанія додасть синю галочку до їхнього облікового запису. Крім того, користувачі, які змінюють свій ідентифікатор, відображуване ім'я та фотографію профілю, тимчасово втратять синю галочку, поки Twitter перевіряє їхній обліковий запис.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 8 годин тому

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

Ілон Маск прибув до Китаю вперше за три роки

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:43

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 29 травня 2023 14:15