Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Проєкт Clover»: TikTok запровадить новий режим безпеки даних у Європі

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
8 березня 2023 2 хвилин читання

TikTok оголосив про новий режим безпеки даних під назвою «Проєкт Clover». Як пише Reuters, таке рішення прийняли на тлі зростаючого тиску з боку законодавців. 

Під час брифінгу в середу, 8 березня, TikTok заявив, що цього року почне зберігати дані європейських користувачів локально, а переносити дані буде до 2024 року.

У рамках проєкту компанія підтвердила, що відкриє другий центр обробки даних в Ірландії та ще один у регіоні Хамар у Норвегії. Цими центрами обробки даних керуватиме невідома третя сторона. 

За словами віцепрезидента зі зв'язків з урядом і публічної політики TikTok Тео Бертрама, підхід компанії дуже відкритий для урядів, регулюючих органів і експертів.

«Ми є компанією, що підтримує відповідність вимогам. Розкажіть нам, у чому полягають проблеми, а тоді разом працюватимемо над вирішенням. Таким був наш підхід у США, таким був наш підхід скрізь», — підкреслив Тео Бертрам.

Також компанія заявила, що скоротить передачу даних за межі регіону та зменшить доступ співробітників до внутрішніх даних користувачів.

Раніше SPEKA повідомляла, що Комітет палати представників з іноземних справ Конгресу США проголосував за ухвалення закону, який може призвести до заборони TikTok у Сполучених Штатах.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Хакери рф атакують українських військових через Signal

Богдан Камінський 3 години тому

Чи небезпечний TikTok для України

Анна Сергієнко 6 годин тому

Кіберполіція попередила про види комп’ютерних вірусів, які використовують злочинці

Владислав Паливода 10 годин тому

TikTok заблокував канали російських пропагандистів у співпраці з ЦПД

Владислав Паливода 18 квітня 2024 20:56

AirChat — новий застосунок, що об’єднує Twitter і Clubhouse

Вікторія Рудзінська 18 квітня 2024 00:00