Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Професори Техаського університету подають до суду на штат через заборону TikTok

Артем Житкевич
Артем Житкевич
13 липня 2023 2 хвилин читання

The Washington Post повідомляє, що сьогодні деякі професори Техаського університету подали до суду на штат через заборону TikTok.

Позивачі стверджують, що заборона порушує їх дослідницьку та навчальну діяльність, оскільки вони не можуть викладати про TikTok або використовувати його контент для інших тем. Також заборона заважає їм вивчати ті самі проблеми дезінформації та збору даних, про які штат турбується.

Професори позиваються до губернатора Грега Абботта та 14 інших посадовців з сектору освіти. Вони стверджують, що уряд не має права обмежувати їх дослідження, бо це порушує їхні конституційні права.

У позові наводиться приклад Джаклін Вікері, доцента кафедри медіамистецтва, яка досліджує та викладає, як молодь використовує соціальні медіа для самовираження та політичної організації. У скарзі йдеться, що заборона змусила її призупинити деякі дослідницькі проекти та змінити свої методи викладання. Заборона також вплинула на її здатність відповідати на запитання студентів та оглядати роботи інших вчених.

У позові також засуджується непослідовність уряду щодо приватності техасців, дозволяючи Meta, Google та Twitter збирати ті ж дані, які збирає TikTok.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Сім’ї жертв теракту в Ювальде судяться з Activision та Meta

Олеся Дерзська 1 годину тому

Google AI радить їсти каміння: як компанія бореться з дивними відповідями ШІ

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

Ілон Маск впроваджує нову політику приватних лайків у соцмережі Х

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 08:41

Google дозволить ділитися паролем із близькими

Владислав Паливода 23 травня 2024 20:13

Розумні окуляри від Meta самостійно робитимуть публікації у соціальних мережах

Владислав Паливода 23 травня 2024 18:31