Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як впровадження розсилок по Viber заощадило державі 4 млн грн на рік: кейс SMS Club

Альона Шинкаренко
Альона Шинкаренко CMO в SMS Club
29 березня 2023 2 хвилин читання

Вітаю! Мене звати Альона Шинкаренко, я CMO в компанії SMS Club. Хочу поділитися  кейсом одного з клієнтів нашої компанії, а саме ДП «Інформаційні судові системи». Він показує, як прості рішення можуть економити суттєві кошти для держави та бізнесу.

Діджиталізація, що дозволяє економити кошти

Державне підприємство «Інформаційні судові системи» доволі давно користується послугами SMS-розсилок для запрошення учасників судових процесів на засідання. Можливо, для інших країн це незвично, але в Україні надсилати судові повістки в електронному вигляді — нормальна річ.  

Звісно, в судовій системі використовуються й інші способи оповіщення: електронна пошта, рекомендовані листи і кабінет електронного суду. Однак саме SMS донедавна залишалися найкращим каналом з точки зору ціни і якості, адже відсоток відкриття послуги в Україні становить більше 98%. 

Будемо відвертими, державний сектор не завжди готовий до нововведень. Тому, коли ми дізналися про оголошену закупівлю послуг Viber + SMS, були приємно здивовані. Зрештою, ДП «Інформаційні судові системи» досить швидко впровадило цю послугу. Тепер запрошення до участі в судовому засіданні надсилається у Viber, і лише тоді, коли воно не може бути доставлене у месенджер, надходить у вигляді SMS.

Результати впровадження послуги Viber + SMS

За даними ДП Інформаційні судові системи, за підсумками лютого 2023 року середня вартість доставки однієї повістки стала у 1,8 раз нижчою, ніж до запуску сервісу надсилання повісток у Viber.

Таким чином, вдається економити майже 19 тис. грн щодня. Якщо така тенденція збережеться до кінця 2023 року, то загальна сума економії коштів бюджету складе щонайменше 4 млн грн.

Загалом, в період воєнного стану, для країни вкрай важливо знаходити альтернативні можливості  спілкування з громадянами та нові шляхи економії коштів. І судові повістки у Viber є одним з успішних кейсів зручної економії. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Майбутнє ChatGPT у копірайтингу, ШІ в українських датацентрах та управління проєктами з RASCI: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 6 годин тому

Як не зганьбитися під час публічного інтерв'ю: розбираємо на прикладі СЕО Twitter Лінди Яккаріно

Владислав Миронович 10 годин тому

Як будувати власну компанію, спілкуватись з інвесторами та розвивати продуктову культуру. Builders в IT

Єлизавета Гогілашвілі 30 вересня 2023 08:00

Платіжні сервіси для підприємців: додаткові витрати чи економія?

Владислав Миронович 29 вересня 2023 18:45

Як впровадити продуктовий майндсет і що він змінить на рівні команди та компанії

Владислав Миронович 29 вересня 2023 14:45