Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

5 порад для успішних продажів під час новорічних свят від Марії Ганжело з UA Tech Club

SPEKA Media
15 грудня 2021 3 хвилин читання

Різдвяні свята — час, коли стаються дива і… падають продажі. Співзасновниця UA Tech Club та InDevLab Марія Ганжело зібрала для читачів SPEKA п'ять рекомендацій, як використати перед- і післяноворічне затишшя, підштовхнути продажі та увійти до нового бізнес-сезону вже з угодами.

1. Допомога напередодні Різдва. Кінець року не тільки у вас. У багатьох ваших наявних і потенційних клієнтів зараз теж аврал, вони не встигають із проєктами та нервують. Спробуйте просто запитати, чим ваша компанія може їм зараз допомогти. Десь 20-30% ваших клієнтів та лідів відверто скажуть, що саме їм потрібно, а від розуміння потреб клієнтів до бажаного апсейлу — один крок.


2. Знижка з нагоди прийдешніх свят. Що б там не казали, новорічні знижки на сервіси, послуги чи продукти — це завжди приємно. Головне — не забути розповісти про них клієнтам. І байдуже,  у вас b2b- та b2c-продукти чи сервісна компанія. Ми люди, і нам приємно бачити, скільки ми зекономили.

3. Комплексна пропозиція від вас і ваших партнерів. Щоби збільшити охоплення та наростити базу клієнтів, можна організувати з партнерами спільну акцію. Наприклад, підписку на ваш продукт і продукт партнерів за ціною -50% на наступні три місяці. Якщо ж ви продаєте b2b-сервіс, подумайте, з ким із вендорів чи дистриб'юторів можна було б організувати спільну пропозицію.


4. Новорічний настрій після угоди. Одна з українських компаній, якщо укласти з нею договір у грудні, з нагоди прийдешніх свят дарує ящик мандаринів. Дрібниця, але приємно. У вашому випадку можуть бути не мандарини і не шампанське. Ви можете запропонувати, наприклад, безкоштовну додаткову послугу для тих, хто підпише контракт у грудні. Найголовніше — пам'ятати, що це все ж свята і час подарунків, і люди на них чекають. 

5. Планування і бронювання. Ця порада більше для сервісних компаній. Ваші клієнти можуть не встигнути підписати контракт цього року, але ви можете запропонувати їм забронювати кращі фінансові умови та ресурси для виконання замовлення з початку наступного року. А старт робіт із січня дозволить здати проєкт/замовлення швидше.


Хочете поговорити про свої «продажні» болі та перемоги докладніше? Приходьте завтра, 16 грудня, на бізнес-сніданок «Гроші-2022 в ІТ: де, звідки, скільки?». Читачі SPEKA можуть купити квиток зі знижкою 20% за промокодом friendofspeka.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
UBN Staff 23.02.2023, 12:26
Дмитрий и Марія Ганжело, и их его IndevLab кинули нас не доделав работу. Но деньги они взяли все. Они просто перестали отвечать на звонки. А когда мы приехали в офис, они сьехали от туда. Нам стоило еще больше потратить что бы исправить тот ужас что они наделали. Контракт можем показать, и все доказательства можем предявить. Жулики , избегайте их.
Інші матеріали

Tesla Model Y посіла третє місце у рейтингу продажів автомобілів

Ганна Гілова 8 травня 2023 09:18

Чи витіснять онлайн-продажі традиційні автосалони: як діджиталізація змінює звички покупців

Владислав Ільїнов 27 березня 2023 10:50

Sales Ops та інші продажні ролі: хто потрібен вашій компанії

Владислав Миронович 8 лютого 2023 11:00

Кількість активних пристроїв Apple перевищила 2 млрд

Руслан Сорока 3 лютого 2023 16:29

Магія холодних розсилок: неможливе можливо

Михайло Максимів 1 лютого 2023 13:45