Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Visa перенесла платформи ПриватБанку у хмару: деталі

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
13 липня 2022 2 хвилин читання

ПриватБанк перейшов на платформу підключення Visa Cloud Connect та реалізував новий спосіб безпечного підключення до VisaNet через хмару. 

Платформа Visa Cloud Connect — це хмарна інфраструктура, яка дозволяє клієнтам з відповідних хмарних інфраструктур підключатися до VisaNet для обробки транзакцій. Рішення створене для того, щоб допомогти банкам-клієнтам та партнерам з існуючою хмарною інфраструктурою обробки даних підключитися до Visa, усуваючи залежність від телекомунікаційної інфраструктури.

Основною метою цього рішення стало зменшення ступеня залежності банку від апаратного забезпечення, розташованого в різних регіонах України, від знищення внаслідок неспровокованого російського вторгнення.

«Перенесення послуг у хмарне сховище, як ми бачимо зараз, забезпечує безперервний доступ клієнтів до фінансових послуг (картки, цифровий банкінг, банківські послуги, доступ до готівкових коштів тощо) у будь-який час і в цілому — фінансову безпеку наших клієнтів по всій країні. Це питання національної безпеки», — повідомив заступник Голови Правління ПриватБанку Маріуш Качмарек.

Visa забезпечила безпечне підключення із загальнодоступного хмарного середовища обробки в регіоні CEMEA (Центральна та Східна Європа, Близький схід та Африка) — з тих пір, як платформа стала доступною наприкінці 2021. 

Нагадаймо: у квітні 2022 року ПриватБанк переніс свій дата-центр до ЄС, побоюючись загрози фізичного знищення серверів банку в Києві та Дніпрі. Всі його основні застосунки та сервіси перенесли у хмарне сховище, щоб забезпечити доступ клієнтів до фінансових послуг будь-коли.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська IT Army “поклала” всі банківські платежі в росії

Олеся Дерзська 20 червня 2024 21:36

Як захистити свої паролі: найкращі практики кібербезпеки

Олег Полігенько 20 червня 2024 11:00

VARUS.UA приєднується до сервісу Visa Token Service

Julia Nedogarok 14 червня 2024 09:00

Тестування на проникнення: що це і чому важливо для вашого бізнесу

Олег Полігенько 13 червня 2024 17:30

Творець Всесвітньої павутини хоче повернути людству контроль за даними в мережі

Олександр Тартачний 12 червня 2024 09:00