Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Visa перенесла платформи ПриватБанку у хмару: деталі

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
13 липня 2022 2 хвилин читання

ПриватБанк перейшов на платформу підключення Visa Cloud Connect та реалізував новий спосіб безпечного підключення до VisaNet через хмару. 

Платформа Visa Cloud Connect — це хмарна інфраструктура, яка дозволяє клієнтам з відповідних хмарних інфраструктур підключатися до VisaNet для обробки транзакцій. Рішення створене для того, щоб допомогти банкам-клієнтам та партнерам з існуючою хмарною інфраструктурою обробки даних підключитися до Visa, усуваючи залежність від телекомунікаційної інфраструктури.

Основною метою цього рішення стало зменшення ступеня залежності банку від апаратного забезпечення, розташованого в різних регіонах України, від знищення внаслідок неспровокованого російського вторгнення.

«Перенесення послуг у хмарне сховище, як ми бачимо зараз, забезпечує безперервний доступ клієнтів до фінансових послуг (картки, цифровий банкінг, банківські послуги, доступ до готівкових коштів тощо) у будь-який час і в цілому — фінансову безпеку наших клієнтів по всій країні. Це питання національної безпеки», — повідомив заступник Голови Правління ПриватБанку Маріуш Качмарек.

Visa забезпечила безпечне підключення із загальнодоступного хмарного середовища обробки в регіоні CEMEA (Центральна та Східна Європа, Близький схід та Африка) — з тих пір, як платформа стала доступною наприкінці 2021. 

Нагадаймо: у квітні 2022 року ПриватБанк переніс свій дата-центр до ЄС, побоюючись загрози фізичного знищення серверів банку в Києві та Дніпрі. Всі його основні застосунки та сервіси перенесли у хмарне сховище, щоб забезпечити доступ клієнтів до фінансових послуг будь-коли.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вступаємо до ЄС: цифра, економіка, безпека

Ivan Verstyuk 2 години тому

Хакери атакували тисячі комп'ютерів у всьому світі програмами-вимагачами

Катерина Колонович 3 години тому

«Кібератаки від росії зросли у 800-1000 разів». IT-директор Sense Bank про ребрендинг під час війни, бої з хакерами та майбутнє банківської системи

Юлія Даниленко

Хакери створили фейкову сторінку МЗС України, щоб викрадати дані

Руслан Сорока 2 лютого 2023 18:32

Таргетовані кібератаки залишаються однією з основних кіберзагроз від російських хакерів

Руслан Сорока 1 лютого 2023 19:48