Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ПриватБанк починає виплати допомоги українцям від Червоного Хреста

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
9 червня 2022 2 хвилин читання

ПриватБанк починає виплати допомоги соціально незахищеним українцям у межах нового спільного проєкту Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Міністерства соціальної політики. Червоний Хрест надаватиме гроші малозабезпеченим сім'ям із постраждалих громад. 

Програма триватиме три місяці, розмір допомоги становить 2500 грн на особу на місяць. Кошти будуть надходити безпосередньо голові домогосподарства переказом PrivatMoney на банківську картку українського банку, яка зареєстрована у Мінсоцполітики. 

Якщо отримувач не має зареєстрованої банківської картки, допомогу можна отримати у відділенні ПриватБанку чи за телефоном 3700 — на картку ПриватБанку, вказавши її при отриманні, чи готівкою.

Реєструватися для участі у програмі не потрібно, отримувачі допомоги, чий номер телефону доступний, будуть проінформовані про внесення до програми через  SMS-повідомлення від Червоного Хреста. Допомогу отримають сім'ї, які мають офіційний статус малозабезпечених, зареєстровані у Міністерстві соціальної політики та до 24 лютого 2022 року проживали в одній із громад, які постраждали від збройного конфлікту, незалежно від того, виїхала ця сім'я чи залишилася у громаді. 

Серед регіонів, де надаватимуть допомогу постраждалим громадам, Донецька, Луганська, Запорізька, Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Каса» для підприємців: як працює програмний касовий апарат на платіжних POS-терміналах

Наталія Миронова 22 червня 2022 10:31

Як отримати гроші від Червоного Хреста за прихисток переселенців: інструкція

Наталія Миронова 20 червня 2022 18:46

ПриватБанк відновив роботу одного з відділень у Бучі

Ольга Кротовська 13 червня 2022 13:21

ПриватБанк та Monobank обмежили виведення грошей з криптобіржі Binance. Що відбувається

Роман Судольський 11 червня 2022 22:22

Сервіси ПриватБанку будуть недоступними вночі 12 червня

Наталія Миронова 10 червня 2022 14:33