Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Президент Південної Кореї закликає знизити податки на виробництво чипів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
3 січня 2023 2 хвилин читання

Президент Південної Кореї звинувачує опозицію у послабленні політики підтримки індустрії. Тоді як країна є одним зі світових урядів, які борються за інвестиції у виробництво мікросхем.

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль наказав уряду розробити потужніші стимули для розвитку індустрії чипів, звинувативши опозиційних законодавців у перешкоджанні цим важливим зусиллям, оскільки інші країни витрачають мільярди на підтримку політики щодо напівпровідників, повідомляє Bloomberg.

У жорсткій заяві Юн розкритикував ухвалений 23 грудня законопроєкт про менше, ніж передбачалося, зниження податків для корпорацій. Він закликав до податкових пільг у розмірі 8% для великих компаній, замість 20%, які раніше рекомендував спеціальний комітет експертів.

Уряд Юна потрапив під критику через те, що він не надав підтримку ключовій індустрії чипів у Кореї, коли Китай, США та Японія витрачають на це мільярди. Хоча Корея виробляє найпопулярніші чипи від Samsung Electronics Co. до SK Hynix Inc., зростає занепокоєння, що Корея може зрештою втратити перевагу, особливо у новій сфері, як-от виробництво логічних мікросхем.

Нагадаємо, що у світі відбувається переорієнтація з традиційних ринків виробництва чипів на нові. Так, у грудні генеральний директор Apple Тім Кук написав про те, що прийшла нова ера виробництва у США. Тепер техногігант буде використовувати чипи вітчизняного виробництва замість китайських. 

До того SPEKA розповідала про те, що взагалі відбувається на світовому ринку чипів. Ланцюжок постачань порушився через глобальну пандемію COVID-19. Ситуація раптово змінилася з кінця травня до кінця червня 2022 року, оскільки висока інфляція, нещодавня ізоляція від коронавірусу у Китаї та війна в Україні знизили споживчі витрати.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як закрити ФОП: тонкощі процедури, які треба знати

Владислав Нечипорук 5 лютого 2024 18:00

Вчені створили живе "серце на чипі"

Артем Житкевич 31 січня 2024 23:31

США та Південна Корея провели перші спільні навчання з кібербезпеки

Юлія Мирська 31 січня 2024 13:45

Південна Корея ухвалила законопроєкт про заборону споживання собачого м’яса

Юлія Мирська 14 січня 2024 20:00

Як вести електронну комерцію в Азії: найкращі маркетингові стратегії

В'ячеслав Юренко 4 січня 2024 13:45