Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Президент Південної Кореї закликає знизити податки на виробництво чипів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
3 січня 2023 2 хвилин читання

Президент Південної Кореї звинувачує опозицію у послабленні політики підтримки індустрії. Тоді як країна є одним зі світових урядів, які борються за інвестиції у виробництво мікросхем.

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль наказав уряду розробити потужніші стимули для розвитку індустрії чипів, звинувативши опозиційних законодавців у перешкоджанні цим важливим зусиллям, оскільки інші країни витрачають мільярди на підтримку політики щодо напівпровідників, повідомляє Bloomberg.

У жорсткій заяві Юн розкритикував ухвалений 23 грудня законопроєкт про менше, ніж передбачалося, зниження податків для корпорацій. Він закликав до податкових пільг у розмірі 8% для великих компаній, замість 20%, які раніше рекомендував спеціальний комітет експертів.

Уряд Юна потрапив під критику через те, що він не надав підтримку ключовій індустрії чипів у Кореї, коли Китай, США та Японія витрачають на це мільярди. Хоча Корея виробляє найпопулярніші чипи від Samsung Electronics Co. до SK Hynix Inc., зростає занепокоєння, що Корея може зрештою втратити перевагу, особливо у новій сфері, як-от виробництво логічних мікросхем.

Нагадаємо, що у світі відбувається переорієнтація з традиційних ринків виробництва чипів на нові. Так, у грудні генеральний директор Apple Тім Кук написав про те, що прийшла нова ера виробництва у США. Тепер техногігант буде використовувати чипи вітчизняного виробництва замість китайських. 

До того SPEKA розповідала про те, що взагалі відбувається на світовому ринку чипів. Ланцюжок постачань порушився через глобальну пандемію COVID-19. Ситуація раптово змінилася з кінця травня до кінця червня 2022 року, оскільки висока інфляція, нещодавня ізоляція від коронавірусу у Китаї та війна в Україні знизили споживчі витрати.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Рік «Дія.City»: яким він був та що приніс державі та бізнесу

Владислав Миронович 11 годин тому

Резиденти «Дія.City» сплатили понад 4 млрд грн податків у 2022 році

Катерина Колонович 13 годин тому

Intel скорочує зарплату генеральному директору на 25%

Катерина Колонович 1 лютого 2023 14:00

EPAM Systems стала найбільшим платником податків Литви з IT-галузі

Руслан Сорока 31 січня 2023 18:48

Китайський розробник ядерної зброї використовує американські чипи в обхід санкцій

Катерина Колонович 30 січня 2023 14:38