Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Правила work-life balance: музика, читання та психологія. Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
8 квітня 2023 4 хвилин читання

SPEKA продовжує спецпроєкт про айтівців, які знайшли SPEKотний баланс між життям та роботою. Наші герої діляться секретами фізичного та ментального здоровʼя, а експерти — професійними рекомендаціями.  

Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry

Наш сьогоднішній герой — Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry. Він розповів, як тримати баланс після складної зими і залишатися в тонусі.

Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry

Як ви готуєтесь до весняного сезону після складної зими, щоб зберегти ефективність на роботі і не хворіти? Як міняєте розпорядок дня?

Прихід самої весни вже піднімає мені настрій, тому якось особливо я не готуюся. З появою сонечка я майже одразу відчуваю піднесення, наче з'являється ще більше сил та енергії. Особливо це було відчутно цьогоріч, коли перестали вимикати світло. Думаю, всім стало краще від цього. Я вважаю, що головне підтримувати своє психологічне здоров'я, оскільки психосоматика дуже підступна штука. 

Чи змінюєте ви харчові звички, приймаєте вітаміни? Якій їжі та вітамінам віддаєте перевагу?

Я люблю смачно поїсти в будь-який сезон. Намагаюся не обмежуватися, люблю все — від жирного стейка до веганських сосисок та вівсянки з фруктами. Але тримаю здоровий баланс: не їм постійно лише шкідливе або лише корисне. Я за різноманітний раціон. Зимою я обов'язково вживаю вітамін D, а навесні вже намагаюся більше бувати на сонечку, коли воно є, та збільшую кількість свіжих овочів та першої зелені. Ще п'ю багато різного чаю: з лимоном, імбиром, обліпихою, тощо, тощо.

Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry

Які у вас хобі? Можливо, є сезонні хобі? Як вважаєте, хобі допомагає вам весною бути в хорошому настрої, відпочивати та зберігати ресурс?

Музика — ось, що дозволяє мені бути собою, додає сенсу в житті та відновлює енергію. Я граю в гурті «Шукаю Людину» . У нас уже вийшло 2 сингли та третій на підході. 

Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry

Музикою захоплююся з дитинства. Пам'ятаю, в садочку у нас була шафа зі скляними дверцятами, і в ній на полиці стояли різні дитячі музичні інструменти. Їх нікому не можна було торкатися, а я мріяв, щоб мені відчинили і дали пограти. Звідки я знав, що це саме музичні інструменти, я не знаю. А грати я почав уже підлітком. Випросив у мами гітару і сам почав вчитися. Ніхто не вірив, що це серйозно та надовго.  

Я й відпочиваю з музикою. Намагаюся слухати різну, незалежно від жанру, але надаю перевагу важким стилям — death, black metal. В гурті ми експериментуємо, шукаємо своє звучання, зараз рухаємось більше в бік панку, поп панку. 

Також мені дуже допомагають тримати баланс прогулянки на природі, в парку, містом — ходжу я дуже багато. І книги — особливо без світла читав запоєм.

Як утримуєте баланс між роботою та особистим життям? Як боретеся зі стресом особливо зараз, під час війни?

Творчість рятує мене від стресу та виснаження на роботі. Також мені дуже допомагає звичка піклуватися про ментальне здоров'я, яку я набув ще до війни. Якби я не займався психотерапією, то зараз мені було б набагато важче витримувати реальність, в якій ми всі опинилися. А ще масаж, медитації —  це все в купі допомагає мені тримати баланс та не впадати в депресивні стани.

Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому вас нудить від тривоги. Нейробіолог пояснив, як страх повʼязаний з фізіологією

Олександр Тартачний 14 вересня 2023 08:30

Як почати з понеділка: гайд з визначення цілей та боротьби із сумнівами

Mentoly UA 9 вересня 2023 15:00

Як бажання бути професіоналом переростає у невротичний перфекціонізм і що з цим робити

Mentoly UA 30 серпня 2023 17:30

Як залежність від гаджетів впливає на нас вдома і на роботі та як з нею боротися

Mentoly UA 27 серпня 2023 13:00

Як залишатись асертивними у не асертивному світі: практичні поради від тренінг-менеджера «Тріоніки»

Yevgenia Cherkasova 17 серпня 2023 11:30