Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Правила work-life balance: оптимізм, кулінарія та pole dance. Head of QMS, Head of QA в Р2Н Аліна Плахова

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
18 лютого 2023 4 хвилин читання

SPEKA продовжує спецпроєкт про айтівців, які знайшли SPEKотний баланс між життям та роботою. Наші герої діляться секретами фізичного та ментального здоровʼя, а експерти — професійними рекомендаціями.

Аліна Плахова з P2H: важливо зберігати оптимізм Аліна Плахова з P2H: важливо зберігати оптимізм

Сьогодні наша героїня – Аліна Плахова, Head of QMS, Head of QA в Р2Н. Вона розповіла, як залишатися продуктивною взимку, зберегти гарний настрій і запобігти вигоранню, працюючи у режимі Remote.

Аліна Плахова з P2H: необхідно турбуватися про власне здоров'я та займатися спортом Аліна Плахова з P2H: необхідно турбуватися про власне здоров'я та займатися спортом

Зміна сезону не впливає на мою працездатність

З приходом нового сезону моя продуктивність ніяк не змінюється. Я не змінюю кількість прогулянок, харчові звички, фізичні навантаження, режим сну. Мій організм протягом багатьох років звик до того, що нічого не змінюється, не залежить від сезону. Почалася зима? Ок. 

Навіть полярна ніч та зимова темрява не впливають на мою працездатність. Коли  навколо темрява і сирість, затишні пледи та кофти забезпечують внутрішній комфорт і спокій та налаштовують на робочий день. 

Обожнюю біг, pole dance та EMS-заняття

Мені постійно потрібна фізична активність. У цьому мені допомагає моя собака, адже, незважаючи на погоду, щоранку і щовечора потрібно йти на прогулянку. 

Аліна Плахова з P2H любить гуляти з собакою
Аліна Плахова з P2H любить гуляти з собакою

Крім того, я постійно шукаю собі заняття. До початку повномасштабного вторгнення займалася polе dance у Харкові. Зараз я намагаюся локально знаходити те, що буде приносити мені і задоволення, і користь. У Польщі знайшла EMS-заняття — комфортно, швидко і тримає у формі. А якщо поруч немає нічого цікавого, то парки є завжди: у Португалії ми бігали,  зараз також чекаємо сезону, щоб знову почати бігати. 

Намагаюся проводити межу між роботою і відпочинком

Те, що ми робимо, має приносити щастя нам, а не лише людям, які нас оточують. Тому у мене є правило: хоча б один із вихідних я маю виїхати з дому і присвятити день отриманню своєї дози емоцій. Байдуже, це парк, аутлет, масаж чи просто похід в улюблене кафе — потрібно знайти враження, щоб розмити у своїй свідомості робочий тиждень.

Аліна Плахова з P2H намагається знаходити час для бігу та прогулянок Аліна Плахова з P2H намагається знаходити час для бігу та прогулянок

Коли працюєш у режимі Remote, стирається межа між роботою і відпочинком. Я часом ловлю себе на тому, що перед сном гортаю чати, відповідаю на імейли, а іноді зідзвонюємось із командою. Тому ми з колегами самостійно організовуємо собі коворкінг, щоб виходити з дому і навіть просторово розмежовувати роботу і відпочинок. 

У дні, коли я працюю вдома, найкращою розрадою для мене стає кулінарія. Коли є можливість, я йду на кухню, де на самоті можу насолоджуватись процесом, готувати те, що мені хочеться. Так я відволікаюсь від усіх справ і проблем, зокрема від роботи. 

Важливо завжди бути в гуморі

Мій основний спосіб боротьби зі стресом — хороший настрій. Усі на роботі знають, що я завжди живчик, тож коли я не в гуморі, це бачать усі. Якщо ти сам себе не налаштуєш на позитив, то ніхто не зможе це зробити. 

Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати
Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати
Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати
Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати
Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати
Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати
Аліна Плахова з P2H обожнює мандрувати

Ми сильні, цілеспрямовані, ми зробили і продовжуємо робити дуже багато для нашої перемоги. Саме тому бути сумними і похмурими на роботі я вважаю неприпустимим. Підтримувати і мотивувати своїх колег, заряджати близьких і наближати нашу перемогу — це найменше, що ми можемо зробити. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як користуватися Jenkins. Поради QA-фахівців NIX

IT-команда NIX 20 вересня 2023 13:15

Як змінився ринок вакансій в IT у серпні 2023 року — дослідження DOU

Богдан Камінський 4 вересня 2023 14:08

Скільки заробляють українські тестувальники

Єлизавета Гогілашвілі 25 липня 2023 08:00

Шість застосунків для бігу, які допоможуть ефективно тренуватися та не втратити прогрес

Ганна Гілова 18 липня 2023 16:55

Правила work-life balance: музика, читання та психологія. Богдан Грибахо, Sales Manager в Orderry

Владислав Миронович 8 квітня 2023 16:50