Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Практичне про війну, країну та здоров'я. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
14 серпня 2022 3 хвилин читання

Майданчик "Спільнота" щотижня фокусується на практичних питаннях. Експерти роблять це без попередніх домовленостей! Розпочну з важливого.

Понад вісім років тому я втратила свій дім. Відтоді не мала сили духу повернутися на Донеччину, та вже й нема куди. Не можу повернутися і зараз у Київ. Заважає страх. Як свідчать опитування громадської думки, від 50 до 80% тих, хто намагався втекти від війни, хочуть повернутися до України після покращення ситуації. Я серед них.

Однак українці повертаються. За даними «Вокс Україна», тих, хто їде назад, значно більше, ніж тих, хто обирає лишатися за межами країни. В Україні триває війна, але українці повертаються. Що їх спонукає ухвалити це непросте рішення? Відповідь на це запитання, а також досвід українських вимушених переселенців зібрали у цьому матеріалі.

Війна зачепила усі галузі життя українців, зокрема й професійну. Більшість із нас не можуть бути такими ж продуктивними, як до повномасштабного вторгнення. Ми втомлюємося, вигораємо, зневірюємося. Це деструктивні стани, однак вони не роблять нас поганими людьми. Засновник та CEO компанії White Sales Валентин Яроменко вивів вісім правил, які допомагають компанії ефективно працювати і запобігати вигоранню співробітників. Можливо тут ви знайдете допомогу і для власного стану.

Сьогодні ми маємо можливість вчитися у справжніх героїв — учасників бойових дій. Зрозуміти, чим керуються наші лідери у лавах захисників, що надихає та допомагає ухвалювати лідерські рішення на фронті. Гліб Стрижко, морський піхотинець, захисник Маріуполя, розповів про лідерство, рішення піти в армію та свою головну цінність — Україну.

Поки вони воюють, ми як економічний тил уже давно мізкуємо не лише про поточну допомогу Україні, а й про майбутню відбудову. Головний експерт Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Олександр Жолудь замислився про те, що не так із деякими популярними підходами до економічної політики і яка політика дійсно сприятиме економічному розвитку. Важлива ремарка для бізнесу: ви всі — чудовий економічний тил. Як стати ще кращим, залишитися на плаву та допомогти країні? Як щодо прописування місії та візії? Навіщо це та як їх визначити, ми зібрали тут.

Додам про не менш важливий аспект — здоров'я. Пам'ятаєте, у нас взагалі-то медреформа. Чи почала вона працювати? Радше так. Та чи вирішує вона ті завдання, заради яких її впроваджували? Радше ні. Доктор медичних наук, професор, керів­ник Цен­тру кардіохірургічної допомоги «Добробут», експерт МОЗ Олександр Бабляк показав, що саме заважає ефективним змінам і чи є спосіб розв'язати нагальні проблеми. 

Можна ще довго писати, але сьогодні вихідний, Наталю. Що ж, пропоную пообідати і заразом згадати наші улюблені супермаркети. А тут можна навіть прочитати, про які супермаркети говорять найчастіше.

Смачного! Бережіть себе, допомагайте Україні та долучайтеся до спільноти небайдужих.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Знищено 60 одиниць бронетехніки росіян. «Народний супутник» ICEYE окупився за перші два дні роботи

Вадим Добровольський 2 години тому

Чи варто довчатися і зараз пробувати входити в ІТ, зважаючи на ситуацію на ринку

Олександра Стеценко 3 години тому

Цифрове забуття для російського VK та захист від астероїдних атак. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 6 годин тому

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 6 годин тому

Програмування та креативність. У які галузі залучатимуть штучний інтелект і чи варто його боятися

Наталія Миронова 23 години тому