Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Криза в adult-індустрії триває: Pornhub залишився без двох топменеджерів

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
22 червня 2022 3 хвилин читання

Два топменеджери компанії MindGeek, власника Pornhub, пішли у відставку після більш ніж десятирічного керівництва однієї з найвпливовіших і найсуперечливіших компаній, що займаються онлайн-порно. Про це повідомили у Financial Times. 

SPEKA публікує найцікавіше.

 

Підйом та крах MindGeek

Генеральний директор Ферас Антун та операційний директор Девід Тассілло пішли з посад після критики бізнес-моделі компанії та зростання напруженості у відносинах з її власником, австрійським інвестором Берндом Бергмайром.

Доходи люксембурзької MindGeek сягнули піку в 2018 році, становивши приблизно $460 млн, а рентабельність іноді наближалася до 50%. Але MindGeek опинилася на межі краху наприкінці 2020 року після того, як її флагманський сайт Pornhub відключили Mastercard та Visa після розслідування, яке виявило незаконний контент на платформі.

MindGeek заперечує обвинувачення. 

Спроби врятувати призвели до втрат

Напруженість також зросла між Антуном, Тассілло та топменеджерами основних об'єктів MindGeek, які включають безкоштовні сайти, як от Pornhub та YouPorn, а також платні платформи, як от Brazzers. Одне з джерел, близьких до MindGeek, повідомило, що звільнення розпочалися у вівторок, 21 червня. Антун та Тассілло скаржилися друзям на пильну увагу з боку громадськості в останні роки.

У квітні минулого року згорів особняк Антуна у Монреалі вартістю $16 млн. Поліцейське розслідування досі не визначило причини пожежі. MindGeek заявила, що зміна керівництва «у розробці» від початку 2022 року і що нині триває пошук наступників Антуна та Тассілло, які залишаються акціонерами.

У заяві MindGeek сказав, що Антун і Тассілло «зробили революцію не тільки у галузі обміну контентом в інтернеті, але й в галузі інтернет-безпеки та модерації контенту». Під загрозою втрати доступу до мереж кредитних карток у 2020 році MindGeek видалив більшість своїх відео з Pornhub. Відтоді сайт втратив майже третину свого трафіку, упавши до 2,1 млрд відвідувань на місяць, за даними Similarweb.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Відеосервісу TikTok у Британії загрожує штраф у 27 млн фунтів за нездатність захистити конфіденційність дітей

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 19:35

Кіберскладова цієї війни важлива: в Україні розробляють стратегію кібербезпеки

Ірина Маринюк 23 вересня 2022 15:16

Українська IT-армія зламала сайт ПВК «Вагнер»

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 11:27

ФСБ розпочала кібератаки на Україну за пів року до вторгнення

Jez Emreis 11 вересня 2022 20:01

Хакери десять разів атакували об'єкти критичної інфраструктури України

Євген Муджирі 9 вересня 2022 15:30