Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Помилка Маска

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
11 жовтня 2022 2 хвилин читання

Медіаексперт Роман Вибрановський поділився своїми думками з приводу скандальних політичних постів Ілона Маска. Далі його текст з телеграм-каналу Failure to communicate.

Кажуть, Маск не тільки в Україні втрачає репутацію, підписники катають його мордою в політичні тексти регулярно тепер (він же і про Тайвань заявляв).

Дві помилки стали причиною втрати репутації, і їх варто пам'ятати.

Перше: Маск працює сам. Він часто хвалився, що не потребує допомоги і сам може працювати для PR своєї корпорації. Є порівняно очевидним, що спроба встрягнути в політичні розборки була спробою відволікти увагу від судових розбірок про долю Твіттера. Але це рішення він ухвалив сам, ні з ким не порадившись. Якиби в нього було «об кого подумати», команда порадила би не припускатися другої помилки.

Друге: він встряг в дискусію, яка поляризує людей. Це як зі священниками, коли вони говорять про 10 заповідей — їм довіряють всі. Коли починають про політику — залишаються тільки похмурі бабки в чорних хустках та колготах в спеку.

Коли Маск розповідав про космічні кораблі, технології, про Марс — його підтримували всі. Це історії, які нікого не зачіпають, красиві казочки. Коли встряг в дискусію, яка має прихильників і противників (за росію чи за США? За Тайвань чи за Китай?) то довелося окреслити власну позицію. І стати ворогом тих, хто має іншу.

Іноді краще мовчати.

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 3 години тому

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Чипи Neuralink Ілона Маска дозволили використовувати на людях

Ганна Гілова 26 травня 2023 09:42

Meta може запустити конкурента Twitter вже наступного місяця

Ганна Гілова 23 травня 2023 08:35