Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Побачити й поклацати. Альтернативи російському ПЗ покажуть на спеціальному шоурумі

Спекотне промо
Спекотне промо
16 серпня 2023 3 хвилин читання

8 вересня у Києві відбудеться безкоштовна масштабна подія «Своє.ІТ. Шоурум українського ПЗ». 

Гості заходу зможуть самостійно випробувати представлені програми під керівництвом експертів, розпитати розробників про їхнє ПЗ, а також послухати їхні виступи. Подія відбудеться у межах одного великого простору, тож гості не пропустять щось цікаве. А в перерві між тестуванням програм буде нагода поспілкуватися з іншими відвідувачами та перекусити у фудзоні. 

До участі в події запросили понад 100 українських розробників, які створюють CRM та ERP-системи, програми для ведення бухгалтерського обліку, колтрекінгу, документообігу, POS та ще десяток різних напрямів роботи. Такий софт буде корисним для медицини, банківської справи, логістики, агробізнесу, сфери фінансів, освіти, ІТ тощо. Якщо ви представляєте таку компанію і бажаєте взяти участь, реєструйтеся на сайті svoe.it у розділі «Компанії-учасники». 

Акцент події зроблений саме на українському програмному забезпеченні, яке може скласти гідну конкуренцію російським програмам. Це альтернатива 1С, BAS, «Бітрікс24», AmoCRM, «Парус», R-Keeper, Unisender тощо. У 2023 році приблизно 90% українських компаній досі використовують російське ПЗ, і, за даними Мінцифри, ситуація не зміниться ще впродовж наступних кількох років. 

Вороже ПЗ несе реальну небезпеку. На сайті Держспецзв’язку зазначено: «Коли українські організації встановлюють російське програмне забезпечення на компʼютери, вони фактично дають доступ російським компаніям до своєї інформації. Російські компанії співпрацюють з російським режимом — по-іншому в автократіях не буває. Тож ті, хто використовує російський софт, спрощують роботу російським спецслужбам».

Чому б не почати натомість підтримувати українську альтернативу? 

CEO GigaCloud Ukraine Володимир Бєлов особливо радить відвідати подію всім, хто шукає, на що перейти замість «1С» або «Бітрікс24»:

«Нам потрібно знищити ворога, який причаївся у більшості українських офісів — російське програмне забезпечення. Воно, як бомба уповільненої дії, чекає слушного часу, щоб дати масштабний збій та зупинити роботу бізнесу. Поки не пізно, від нього варто позбутися, підібравши якісні аналоги. Саме такі ми й представимо під час “Своє.ІТ. Шоурум українського ПЗ”».

Коли: 8 вересня, з 11:00 до 21:00

Де: КВЦ «Парковий» (Київ, Паркова дорога, 16а)

Організатор: хмарний провайдер GigaCloud 

Дізнатися більше та підписатися на нагадування про подію: svoe.it

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 8 грудня 2023 17:20

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30

Google таки випустив Gemini — нову модель генеративного штучного інтелекту

Олександр Тартачний 6 грудня 2023 19:24

Ринок праці змінився. Як тепер шукати роботу в IT

Єлизавета Гогілашвілі 6 грудня 2023 16:08