Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Платформа телефонії Ringostat допоможе бізнесу працювати в умовах блекауту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 лютого 2023 3 хвилин читання

Платформа колтрекінгу, телефонії і наскрізної аналітики Ringostat, яка входить до групи IT-компаній Netpeak Group, презентувала рішення, яке допоможе українському бізнесу працювати навіть під час відключень. 

Підприємці нерідко користуються мобільним зв'язком або SIP-GSM-шлюзами, в які вставляються SIM-карти. У першому випадку компанія залежить від наявності мережі. А в другому — додатково навантажує і так перевантажені під час блекауту базові станції операторів. Через що можливість дзвонити і приймати дзвінки може взагалі пропадати.

В основі рішення, яке пропонує Ringostat, лежить SIP-телефонія — тобто дзвінки через інтернет.

Компанія продумала кілька альтернативних рішень для різних ситуацій. 

  • У випадку відсутності зв'язку бізнес зможе використовувати для дзвінків онлайн-додаток Ringostat Smart Phone. Він дозволяє телефонувати одним кліком за номером на будь-якому сайті та у CRM. А під час вхідних викликів додаток показує менеджеру, де знаходиться клієнт, які сторінки сайту переглядав тощо. Також користувач може розмістити на своєму сайті один віртуальний номер телефону замість декількох. Коли клієнти телефонують на такий номер, дзвінки можна спрямовувати одразу на декілька будь-яких номерів: міських, регіональних, формату 0800 тощо. Якщо один менеджер чи відділ не на зв'язку, виклик піде далі, поки не відповість той, хто має можливість. 
  • На випадок відсутності інтернету компанія може отримати спеціальні sim-картки для мобільного телефону, що під'єднані до віртуальної АТС. Усі виклики будуть фіксуватися у звітах SIP-телефонії та CRM. Також це дозволяє прослухати аудіозаписи дзвінків і контролювати їх обробку. 
  • На випадок відсутності світла можна вказати резервний номер телефона для дзвінків. Наприклад, міський чи номери декількох операторів. Ringostat незалежний від наявності світла, бо має сервери в різних дата-центрах з кількома джерелами живлення і потужними генераторами. На випадок повного блекауту є сервери в інших регіонах і країнах.

Телефонія буде корисною усім бізнесам, де спілкування з клієнтами хоча б частково відбувається телефоном — від продажів джерел енергії до онлайн-курсів.

Раніше Speka розповідала про функціонал основних альтернатив російським CRM-системам – Zoho, Creatio, Odoo, OneBox, Pipedrive, Keepin CRM, Asteril CRM та KeyCRM.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Наша мета — дохід у 1% від ВВП України»: Артем Бородатюк про бізнес в умовах війни, майндсет підприємця та вигорання

Олександр Тартачний 13 вересня 2023 17:33

Заспокійливе для себе та директу: як бути на зв’язку з клієнтами та не зʼїхати з глузду

Маргарита Кудрина 10 вересня 2023 14:00

Як боротися з номофобією, яку CRM-систему обрати для бізнесу, як забезпечити ІТ-безпеку: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 28 серпня 2023 09:00

Яку CRM-систему обрати для бізнесу під конкретні завдання?

Ukrainian-Digital Community 25 серпня 2023 12:30

Що робити IT-директору задля безперервної роботи підприємства під час блекаутів

Oleksii Minnikov 22 серпня 2023 13:45