Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Платформа телефонії Ringostat допоможе бізнесу працювати в умовах блекауту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 лютого 2023 3 хвилин читання

Платформа колтрекінгу, телефонії і наскрізної аналітики Ringostat, яка входить до групи IT-компаній Netpeak Group, презентувала рішення, яке допоможе українському бізнесу працювати навіть під час відключень. 

Підприємці нерідко користуються мобільним зв'язком або SIP-GSM-шлюзами, в які вставляються SIM-карти. У першому випадку компанія залежить від наявності мережі. А в другому — додатково навантажує і так перевантажені під час блекауту базові станції операторів. Через що можливість дзвонити і приймати дзвінки може взагалі пропадати.

В основі рішення, яке пропонує Ringostat, лежить SIP-телефонія — тобто дзвінки через інтернет.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Компанія продумала кілька альтернативних рішень для різних ситуацій. 

  • У випадку відсутності зв'язку бізнес зможе використовувати для дзвінків онлайн-додаток Ringostat Smart Phone. Він дозволяє телефонувати одним кліком за номером на будь-якому сайті та у CRM. А під час вхідних викликів додаток показує менеджеру, де знаходиться клієнт, які сторінки сайту переглядав тощо. Також користувач може розмістити на своєму сайті один віртуальний номер телефону замість декількох. Коли клієнти телефонують на такий номер, дзвінки можна спрямовувати одразу на декілька будь-яких номерів: міських, регіональних, формату 0800 тощо. Якщо один менеджер чи відділ не на зв'язку, виклик піде далі, поки не відповість той, хто має можливість. 
  • На випадок відсутності інтернету компанія може отримати спеціальні sim-картки для мобільного телефону, що під'єднані до віртуальної АТС. Усі виклики будуть фіксуватися у звітах SIP-телефонії та CRM. Також це дозволяє прослухати аудіозаписи дзвінків і контролювати їх обробку. 
  • На випадок відсутності світла можна вказати резервний номер телефона для дзвінків. Наприклад, міський чи номери декількох операторів. Ringostat незалежний від наявності світла, бо має сервери в різних дата-центрах з кількома джерелами живлення і потужними генераторами. На випадок повного блекауту є сервери в інших регіонах і країнах.

Телефонія буде корисною усім бізнесам, де спілкування з клієнтами хоча б частково відбувається телефоном — від продажів джерел енергії до онлайн-курсів.

Раніше Speka розповідала про функціонал основних альтернатив російським CRM-системам – Zoho, Creatio, Odoo, OneBox, Pipedrive, Keepin CRM, Asteril CRM та KeyCRM.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Електромобілі заживили штат в Австралії під час блекауту

Владислав Паливода 11 липня 2024 21:54

Просування вузьких ніш в Telegram: як залучити аудиторію? Кейс Netpeak

Анастасія Паламар 10 липня 2024 18:46

Як обрати CRM для малого та середнього бізнесу та не “злити” бюджет?

Олег Грициняк 6 липня 2024 10:28

Як просувати свій бізнес у Telegram, розповість Netpeak 20 червня

Олеся Дерзська 18 червня 2024 21:50

Акумулятори в блекаут — як вибрати безпечне та ефективне джерело енергії для домашніх потреб

Сергій Коноплицький 17 червня 2024 15:06