Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як допомогти постраждалим від війни людям здобути креативну професію: кейс платформи CASES

CASES Team
CASES Team
15 листопада 2022 4 хвилин читання

Війна вплинула на багатьох українців, багато з них були вимушені змінити місце проживання та втратили роботу. Один з варіантів вирішення проблеми працевлаштування на новому місці — це опанування нової професії, яка могла б стати якщо не основним, то додатковим джерелом доходу.

Зважаючи на це соціальна мережа та EdTech-платформа для креативних індустрій CASES запустила програму, що покриє 3 місяці навчання на «Креативній Практиці» — освітній платформі з авторськими курсами на тему дизайну та IT. В пріоритеті українці, які суттєво відчули на собі вплив війни й не мають можливості оплачувати навчання, але прагнуть вчитися та будувати кар'єру в креативних індустріях.

Як влаштоване навчання на «Креативній Практиці»

«Креативна Практика» — це онлайн-платформа для освіти та кар'єри в креативних індустріях, розроблена командою CASES. Наразі на платформі доступно понад 10 фахових та інструментальних курсів на тему графічного та UX/UI дизайну, вебдизайну, фронтед-розробки тощо. Для проходження курсів не встановлено жодних дедлайнів чи обмежень. Тож можна навчатись на декількох курсах паралельно, в будь-який зручний час. 

Курси складаються з теоретичних та практичних модулів. Теоретичні модулі містять відеолекції, статті та тестування. А в межах практичних — студенти виконують завдання за брифом для опанування тієї чи іншої теми. 

Кожен студент отримує зворотний зв'язок щодо своїх робіт та рекомендації стосовно їхнього покращення. Основний критерій виставлення балів — відповідність роботи умовам брифу, тож оцінки завжди є об'єктивними.

По завершенні курсів студенти отримують індивідуальні електронні сертифікати, які не просто декларують факт завершення курсу, а ще й містять рівні освітніх балів студента — теоретичні та практичні. 

Хто зможе отримати стипендію

Наразі вартість щомісячної передплати складає 350 грн на місяць. У цю суму входить доступ до всіх курсів, перевірки домашніх завдань та інших можливостей платформи.

Утім, через повномасштабну війну для багатьох людей навіть ця сума є завеликою. Щоб підтримати українців та допомогти їм опановувати нові навички та професії, CASES відкрили власну стипендіальну програму. 

Ця стипендія відкриє доступ до всіх курсів платформи на три місяці. Студенти, які за цей період здобудуть на платформі не менше 2 сертифікатів про повне проходження курсів, отримають право на разову пролонгацію ще на 3 місяці.

Перша група стипендіатів складе 300 людей. Перевагу надаватимуть студентам, які:

  • втратили роботу;
  • є вимушеними переселенцями (як внутрішніми, так і зовнішніми);
  • мають рідних в ЗСУ або територіальній обороні.

Крім цього, кандидати можуть зазначити й інші причини для отримання стипендії, які також будуть розглянуті командою. 

Відбір студентів триватиме до 30 листопада включно. Подати заявку можна за посиланням.

Як бачимо, допомогти людям, що опинилися у скрутній ситуації, можна навіть таким способом. Для декого можливість пройти безкоштовні курси дійсно може стати поштовхом до опанування нової професії та покращення життєвих умов. Ми знаємо, що багато освітніх платформ також допомагають людям в той чи інший спосіб і закликаємо долучатися до цієї ініціативи всіх, хто це ще не зробив.  

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ІТ-столиця України переживає війну

Владислав Миронович 6 годин тому

Як працюють та скільки заробляють ІТ-фрилансери і як ними стати?

Олександра Стеценко 7 годин тому

Customer Development та Customer feedback: важливий інструмент для успішного запуску стартапів та масштабування бізнесу

Дар'я Кушнір 9 годин тому

На «Яндекс.Картах» зникають зруйновані росіянами будинки у Маріуполі

Катерина Колонович 9 годин тому

Нова етика українського бізнесу. Яку економіку ми будуємо?

Ivan Verstyuk 11 годин тому