Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Південнокорейська місія до Місяця надсилає приголомшливі фотографії Землі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 січня 2023 2 хвилин читання

Перша місія Південної Кореї на Місяць робить зображення Землі з низької місячної орбіти. Світлини допоможуть визначитися із місцем майбутньої висадки на супутник Землі.

Орбітальний апарат Danuri, також відомий як Korea Pathfinder Lunar Orbiter (KPLO), був запущений на борту ракети SpaceX Falcon 9 на початку серпня минулого року та прибув на місячну орбіту через чотири місяці, у середині грудня. Ця віха додає Південну Корею до ексклюзивного клубу країн з успішними місіями на Місяць, до якого також входять Японія, Китай та Індія, повідомляє Space.

Корейський інститут аерокосмічних досліджень (KARI) оприлюднив зображення, отримані від Danuri, на яких на тлі Землі показано кратер і текстуровану поверхню Місяця на передньому плані.

Зображення Землі та Місяця, зроблене південнокорейською місією Danuri 24 грудня 2022 року. Фото: KARI Зображення Землі та Місяця, зроблене південнокорейською місією Danuri 24 грудня 2022 року. Фото: KARI

 Інженери використовуватимуть зображення з камери, щоб допомогти визначити місця південнокорейської місії з висадки на Місяць, яка орієнтовано відбудеться у 2032 році.

Нагадаємо, що тим часом перший приватний український супутник EOS SAT 1, який запустили на орбіту 3 січня на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX, вже передав перші дані дослідникам на Землі.

 

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

1000 астронавтів Lego у космосі (відео)

Ганна Гілова 53 хвилини тому

LG StanbyME Go: портативний дисплей у дорожньому кейсі

Артем Житкевич 16 годин тому

Rocket Lab відправить на Венеру приватний зонд у 2025 році

Ганна Гілова 19 годин тому

Boeing виявив серйозні проблеми зі космічною капсулою Starliner за кілька тижнів до запуску

Ганна Гілова 2 червня 2023 10:43

Як і коли сфотографувати супутники Starlink у нічному небі

Ганна Гілова 2 червня 2023 09:52