Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Південна Корея оштрафувала Google на $32 млн

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
11 квітня 2023 2 хвилин читання

Південна Корея оштрафувала Google на $32 млн. Причина — використання впливу на ринку мобільних застосунків для витіснення конкурента.

Як пише Bloomberg із посиланням на Комісію справедливої торгівлі Кореї, компанія намагалась впливати на зростання свого конкурента — корейської платформи One Store. 

Регулятор каже, що Google попросив корейські ігрові компанії NCSoft Corp. і Netmarble Corp., а також менші фірми та китайські компанії ексклюзивно передавати ігри для Google Play Store. Зі свого боку Google обіцяв рекламувати новинки від компаній та надавати подальшу підтримку.

За словами Комісії, Google почав робити такі пропозиції геймдев-студіям від червня 2016 року. Саме тоді One Store розпочав роботу в Кореї. Перемовини Google тривали до квітня 2018-го, і , на думку регулятора, ця діяльність перешкодила можливості One Store залучати нові ігри та зумовила падіння продажів.

Своєю чергою Google відмовляється від звинувачень: на думку компанії, жодних порушень закону не було. Крім того, представники Google наголошують, що платформа відкрита і дає розробникам контроль над тим, як вони поширюють свої програми. 

Раніше SPEKA розповідала, що Міністерство юстиції США подало до суду на Google з приводу домінування компанії на ринку цифрової реклами.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple випустила оновлення безпеки для iOS, iPadOS і macOS, які виправляють експлойт нульового дня

Богдан Камінський 11 годин тому

Google анонсувала нові функції для Android

Артем Житкевич 13 годин тому

Google та Apple видалили застосунки підсанкційних російських банків

Юлія Мирська 18 годин тому

Для сайтів з мемами з'явився домен .meme

Артем Житкевич 29 листопада 2023 21:40

Google інвестує $10 млн у навчання студентів кібербезпеці в ЄС та Україні

Богдан Камінський 29 листопада 2023 15:46