Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Після опитування про власне звільнення Маск дозволить голосувати лише підписникам Twitter Blue

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 грудня 2022 2 хвилин читання

Twitter Inc. дозволить голосувати щодо основних рішень у соцмережі тільки передплатникам Twitter Blue. Про це повідомив власник компанії Ілон Маск в одному зі своїх перших твітів після опитування, в якому його закликали піти у відставку.

Відповідаючи учаснику підписки Unfiltered Boss, Маск погодився з припущенням, що лише передплатники повинні мати право голосу щодо майбутньої політики, і сказав: «Twitter внесе ці зміни». Днем раніше мільярдер пообіцяв винести на голосування всі майбутні політичні рішення та запропонував користувачам Twitter вирішити, чи варто йому піти у відставку, пише Bloomberg.

Нагадаємо, що понад 10 млн, або 57,5% голосів, висловилися за відмову Маска від посади голови Twitter. Він обіцяв дотримуватися результатів, коли запитував про голосування, але майже через день він написав у Twitter понад 10 постів, не згадуючи результати. Маск лише відповів на твіт про те, що опитуванням могли маніпулювати боти, одним словом: «Цікаво».

Також раніше Маск заявляв, що Twitter загрожує банкрутство, тому запровадив «жорсткі» робочі умови для залишків працівників після різкого скорочення персоналу. За менш ніж два місяці перебування на посаді він налякав рекламодавців, відштовхнув від себе найзатятіших творців Twitter і перетворив сервіс на головну тему скандалів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

На Twitter подали до суду за борг консалтинговій фірмі у $1,9 млн

Катерина Колонович 17 годин тому

Instagram розробляє функцію платної верифікації

Катерина Колонович 3 лютого 2023 09:38

Facebook щоденно відвідують 2 млрд користувачів

Катерина Колонович 2 лютого 2023 08:40

Starlink заважає робити прогноз погоди, кіберполіція заблокувала понад 20 тис. ворожих ресурсів, комерційна діяльність у Twitter. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 лютого 2023 08:30

Twitter вже працює над можливістю створювати платежі на платформі

Руслан Сорока 1 лютого 2023 15:41