Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Після опитування про власне звільнення Маск дозволить голосувати лише підписникам Twitter Blue

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 грудня 2022 2 хвилин читання

Twitter Inc. дозволить голосувати щодо основних рішень у соцмережі тільки передплатникам Twitter Blue. Про це повідомив власник компанії Ілон Маск в одному зі своїх перших твітів після опитування, в якому його закликали піти у відставку.

Відповідаючи учаснику підписки Unfiltered Boss, Маск погодився з припущенням, що лише передплатники повинні мати право голосу щодо майбутньої політики, і сказав: «Twitter внесе ці зміни». Днем раніше мільярдер пообіцяв винести на голосування всі майбутні політичні рішення та запропонував користувачам Twitter вирішити, чи варто йому піти у відставку, пише Bloomberg.

Нагадаємо, що понад 10 млн, або 57,5% голосів, висловилися за відмову Маска від посади голови Twitter. Він обіцяв дотримуватися результатів, коли запитував про голосування, але майже через день він написав у Twitter понад 10 постів, не згадуючи результати. Маск лише відповів на твіт про те, що опитуванням могли маніпулювати боти, одним словом: «Цікаво».

Також раніше Маск заявляв, що Twitter загрожує банкрутство, тому запровадив «жорсткі» робочі умови для залишків працівників після різкого скорочення персоналу. За менш ніж два місяці перебування на посаді він налякав рекламодавців, відштовхнув від себе найзатятіших творців Twitter і перетворив сервіс на головну тему скандалів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 23 години тому

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

TikTok подає до суду на штат Монтана через заборону застосунку

Ганна Гілова 23 травня 2023 12:18

Facebook має рекордний штраф €1,2 млрд за передання персональних даних із ЄС у США

Ганна Гілова 23 травня 2023 09:59