Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Нульове розмитнення автівок в Україні можуть продовжити, але не для усіх

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
13 липня 2022 2 хвилин читання

З 1 липня 2022 року Верховна Рада повернула мита та оподаткування ПДВ імпортних товарів і розмитнення авто. Багато українців фізично не встигли перевезти своїх «ластівок» через кордон, хоча митну декларацію подали ще до вказаної дати. Враховуючи це група народних депутатів внесла проєкт закону у ВР, який би продовжив дію пільгових умов для розмитнення автомобілів на 30 днів.

Однак є кілька умов:

  • Ціна транспортного засобу не має перевизувати 10 тис. євро, 
  • Митна декларація має бути подана до 1 липня 2022 року,
  • Автівка призначена лише для особистого користування, не подальшого перепродажу

«Нам треба вирішити проблему цих людей. Вони вже дев'ятий або десятий день стоять на території сусідньої країни і чекають на позитивне вирішення їхньої проблеми. Вони не винні в тому, що ми в один дуже короткий момент спочатку дали право людям (на пільгових умовах) завезти транспортні засоби, а потім це право у них забрали. Вони фізично не встигли завезти машини через те, що були великі черги», — заявив один з ініціаторів законопроєкту Ігор Фріс.

Нагадаємо: 1 липня Рада скасувала майже усі митні пільги на імпорт товарів та авто. Які наслідки матиме повернення мит та як має працювати розмитнення у «Дії» можна дізнатися за посиланням

0
Прокоментувати