Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Підсумки та прогнози для ІТ-галузі, робота з контентом і спілкування зі штучним інтелектом: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
25 грудня 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Методологія EventStorming: як синхронізувати бізнес-експертів та команду з розроблення

Зробити правильний продукт з точки зору бізнесу та з точки зору розробників одночасно буває доволі важко. Часто виходить, що не справджуються очікування ані тих, ані тих. Богдан Новиков, Software Architect у компанії Livebeam, розповідає, як уникнути цієї проблеми за допомогою методології EventStorming.

Українське IT у 2023 році: до яких викликів готуватися

Вітчизняне ІТ є однією з провідних галузей нашої економіки. Цього року вона зіштовхнулася з нечуваними викликами, але продовжує стабільно генерувати дохід. CEO Львівського IT Кластера Степан Веселовський розмірковує, що чекає на українське ІТ у 2023 році і до чого готуватися айтівцям.

Підсумки 2022 року: як змінилася IT-індустрія з початком війни?

А докладнsше про те, що відбувалося з вітчизняною галуззю інформаційних технологій у 2022 році розповідає Катерина Андрушко, СМО e компанії Quarks.

Який контент принесе трафік на сайт: швидко, багато і надовго?

За наявності раціональної стратегії створення та поширення контенту, цей канал може стати одним з ключових у залучені відвідувачів на ваш сайт. Спеціаліст з контенту, маркетингу та SEO Володимир Жиляєв розповідає про тонкощі роботи з контент-маркетингом та залучення відвідувачів на сайт з його допомогою.

Як персоналізація врятує ваш контент

Ще одне важливе питання щодо контенту — як зробити його унікальним для кожного користувача та як створити контент, вартий того, щоб за нього платити? Про це розповідає Lead Content Manager в компанії Welltech Катя Мячіна.

У світі дикого венчура: глобальні венчурні інвестиції, найперспективніші індустрії та квартальні звіти

Фахівці клубу приватних інвесторів у стартапи ICLUB Global пропонують вашій увазі огляд поточного стану глобальної венчурної індустрії, інвестицій топових фондів та квартальні звіти з індустрій штучного інтелекту, Mobility та Foodtech.

Інтерв'ю зі штучним інтелектом: майбутнє вже розпочалося?

Чатботи на основі штучного інтелекту можуть докорінно змінити обриси інтернету, а самі технології ШІ замінити багато сучасних професій. Але на якій стадії розвитку вони знаходяться зараз? Андрій Атрощенко, координатор проєкту Future of Work в ГО Центр «Розвиток КСВ» спробував в цьому розібратись, поспілкувавшись із чатботом на основі штучного інтелекту ChatGPT.

Як війна спричинила технологічний зсув для України

Війна окрім багатьох надскладних викликів є також стимулом до розвитку багатьох галузей економіки. Олександр Краковецький, Ph.D., Software Engineer and Architect, AI/Data Science Expert, розповідає про те, як за час війни змінився бізнес-ландшафт країни і яка в цьому роль технологій.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Машині потрібна людина: майбутнє ChatGPT у копірайтингу

Владислав Миронович 1 годину тому

Як агентству захистити результати своєї роботи: кейс із Campaign Manager 360

Поліна Кедіс 2 години тому

Міжнародний суд ООН почав розгляд справи щодо вторгнення росії в Україну. Що це означає та якими будуть наслідки

Олександр Тартачний 2 години тому

Які IT-спеціальності є найперспективнішими на думку IT-фахівців — опитування GlobalLogic

Юлія Мирська 4 години тому

Mistral AI робить свою першу мовну модель безкоштовною

Юлія Мирська 7 годин тому