Українські підприємці можуть виграти грант 1 млн грн від Lenovo
Триває прийом заявок на участь у грантовій програмі THINK ON.Ukraine. Дедлайн подання — 12 лютого. 15 березня відбудеться фінальний пітчинг власників підприємств, за результатами якого експертне журі визначить переможця.
Учасниками програми можуть стати бізнеси, які відповідають наступним критеріям:
-
Місцезнаходження: Україна, за виключенням тимчасово окупованих територій.
- Сфера діяльності: виробничі та сервісні підприємства, інноваційні та IT-компанії.
- Штат: щонайменше 5 працівників на 23.02.22.
- Масштаб: фінансовий обіг підприємства до 23.02.22 складав понад 5 млн грн/рік.
- Досвід: від 4х років роботи на відповідному ринку.
Виступи фіналістів будуть оцінювати за такими критеріями: життєздатність (стійкість та перспективність) бізнесу та бізнес-проєкту, реалістичність втілення плану, здатність відповідати на запитання та вести дискусію.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Переможець, який набере найбільше балів за результатами виступу, отримає грант у розмірі 1 млн грн на розвиток та зміцнення свого бізнесу. Окрім того, на учасників півфіналу та фіналу чекають цінні подарунки від організатора грантової програми компанії Lenovo та партнерів програми.
Інтенсивний курс від Lenovo для підприємців
Окрім того, 14 лютого стартує безкоштовний інтенсивний навчальний курс для підприємців малого та середнього бізнесу, який проводять у межах грантової програми THINK ON.Ukraine від компанії Lenovo.
Пройти навчання на курсі запрошують усіх охочих. Для цього потрібно лише зареєструватися на всі або декілька лекцій. Курс складається з п'яти вебінарів, які проведуть онлайн у реальному часі.
Програма курсу пропонує теми, як-от ефективне та результативне бізнес-планування, формування бізнес-моделі у нинішніх умовах, залучення фінансування та інвестицій, пошук нових ринків та експорт для українських підприємств тощо.
Нагадаємо, раніше компанія Lenovo та Мала академія наук України створили профорієнтаційний проєкт «Cyber Future: 10 професій майбутнього». Серія відеоінтерв'ю допоможе тим, хто хоче обрати або змінити ІТ-фах.