Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Підписка GTA+ тепер включає безплатні ігри, починаючи з трьох ремастерів Grand Theft Auto

Богдан Камінський
Богдан Камінський
22 вересня 2023 2 хвилин читання

Компанія Rockstar оголосила, що передплатники GTA+ отримають доступ до ротаційної добірки ігор студії. На старті користувачі можуть завантажити та пограти в Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition.

Трилогія включає ремастери GTA III, GTA: Vice City та GTA: San Andreas. Ігри будуть доступні лише для тієї консольної платформи, до якої прив'язане членство GTA+.

Що відомо про Grand Theft Auto: The Trilogy

Grand Theft Auto: The Trilogy вийшла у листопаді 2021 року. Ремастери мають поліпшену графіку, нове освітлення, покращені текстури та сучасне керування.

Оригінальні ігри виходили впродовж 2001-2004 років та здійснили революцію у сфері геймінгу, запропонувавши величезні (на той час) пісочниці з відкритим світом.

Однак реліз Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition видався провальним. Гравці скаржились на величезну кількість багів, зламані механіки та жахливу оптимізацію.

Також збірка отримала вкрай негативні відгуки на Metacritic. Критики оцінили гру в 54 бали, а оцінка від геймерів складає 0,9 з 10.

Що таке підписка GTA+

Абонемент GTA+ запустили у 2022 році для гравців GTA Online на PS5 та Xbox Series X|S. Членство надає гравцям такі бонуси, як щомісячні виплати віртуальної валюти, ігрові транспортні засоби, одяг, нерухомість, зброя та додаткові нагороди за місії.

Вартість підписки становить $6/міс. В Rockstar не повідомили, як довго Grand Theft Auto: The Trilogy пробуде в бібліотеці та які ще ігри додадуть у майбутньому.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple заблокувала експлойт iMessage, який дозволяв користуватися сервісом на Android

Богдан Камінський 36 хвилин тому

«Блокнот» у Windows 11 отримає підрахунок символів

Богдан Камінський 57 хвилин тому

Американський регулятор перевірить співпрацю Microsoft та OpenAI

Богдан Камінський 2 години тому

Ілон Маск припустив повернення прихильника теорії змови Алекса Джонса назад в Х

Богдан Камінський 3 години тому

Керівник дизайну iPhone та Apple Watch йде у відставку — Bloomberg

Богдан Камінський 4 години тому