Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Застосунок для компліментів Gas обігнав за популярністю TikTok та Instagram у США

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 жовтня 2022 2 хвилин читання

Gas очолює чарти App Store, попри те що він обмежений кількома штатами США. У серпні його завантажили понад пів мільйона разів.

Gas — це мобільний застосунок для підлітків, у якому вони можуть говорити приємні речі одне про одного. П'ять років тому його попередник — застосунок TBH, що спонукав користувачів робити компліменти одне одному, очолив чарти Apple App Store і швидко зібрав мільйони користувачів серед бажаної демографічної групи старшокласників. Facebook Inc. Meta придбала його менш ніж через три місяці після запуску і незабаром закрила, повідомляє The Wall Street Journal.

Тепер один із співавторів TBH повернувся з Gas майже ідентичним застосунком для iPhone. Gas ставить підліткам запитання з кількома варіантами відповідей про людей у їхній школі, пропонуючи обрати різні номінації, наприклад, «найвродливіша людина, яку ви коли-небудь зустрічали» або однокласник, який «ніколи не боїться потрапити у неприємності».

Станом на п'ятницю Gas був найпопулярнішим безкоштовним застосунком для iPhone і першим за завантаженнями у соцмережах в App Store, незважаючи на те, що він був обмежений кількома штатами.

Подібно до TBH, питання, які ставить Gas, позитивні: вони закликають підлітків робити компліменти, підбадьорювати одне одного. Обрані користувачі отримують «полум'я», сповіщення про те, що їх обрали для опитування. Голосування анонімне, люди дізнаються лише стать і клас тих, хто за них проголосував. Але користувачі безкоштовного застосунку можуть робити покупки, щоб дізнатися імена своїх шанувальників або приховати власні імена в результатах опитування.

За даними Data.AI, користувачі завантажили Gas понад 500 тис. разів від часу його запуску наприкінці серпня.

Нагадаємо, український застосунок Impulse став №1 у світі за кількістю завантажень в App Store.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

AirChat — новий застосунок, що об’єднує Twitter і Clubhouse

Вікторія Рудзінська 18 квітня 2024 00:00

iGBA видалили з App Store: конфлікт між розробником та техногігантом

Вікторія Рудзінська 15 квітня 2024 21:13

Топ схем кібершахрайства та як себе захистити від них — поради Rakuten Viber

Богдан Камінський 15 квітня 2024 19:39

Як використовувати Linkedin для бізнесу у 2024 році

Валерія Троян 9 квітня 2024 10:00

Monobank оновив та розширив можливості застосунку

Олена Черкасець 4 квітня 2024 09:58