Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Picsart об'єднався з Getty Images для запуску безпечного генератора зображень ШІ

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
14 червня 2024 2 хвилин читання

Платформа редагування зображень та відео Picsart оголосила про співпрацю з Getty Images для запуску «відповідального та комерційно безпечного» генератора зображень штучного інтелекту.

Про це повідомляє The Verge.

Цей інструмент буде навчений виключно на ліцензованому контенті платформи стокових зображень, що дозволить платним передплатникам Picsart створювати зображення з повними комерційними правами.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Новий генератор, розроблений лабораторією штучного інтелекту Picsart, має на меті вирішити давні занепокоєння щодо використання вмісту, створеного ШІ, який потенційно порушує закони про авторські права. Очікується, що інструмент буде запущений «пізніше цього року» і стане доступним через API-сервіси Picsart.

Цей проєкт має схожість з моделлю Adobe Firefly AI, що також навчений на ліцензованих стокових зображеннях і був інтегрований в застосунки Creative Cloud. Picsart сподівається, що його новий інструмент зможе конкурувати з Adobe, пропонуючи користувачам комерційно безпечні зображення, створені за допомогою ШІ.

Getty Images вже працював над іншими комерційно орієнтованими продуктами ШІ, оголосивши про подібні партнерства з Bria AI та Runway, а також співпрацюючи з Nvidia для запуску свого інструменту «Generative AI by Getty Images». Нова співпраця з Picsart спрямована на те, щоб залучити творців, які потребують надійних і легальних рішень для створення візуального контенту.

Враховуючи популярність продуктів Adobe серед креативщиків, Picsart і Getty Images будуть стикатися з викликом переконати користувачів перейти на їхню платформу. Однак, завдяки фокусу на комерційній безпеці та ліцензованому контенті, новий генератор зображень ШІ має всі шанси стати важливим інструментом для бізнесів та творців контенту.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38