Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Для котоматерів та собатьків. Корисні сервіси та застосунки до Дня домашніх тварин

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
5 грудня 2021 3 хвилин читання

30 листопада – міжнародний день домашніх тварин. А оскільки SPEKA жити не може без своїх домашніх улюбленців, сьогодні склали для вас корисну добірку ресурсів для власників хутряних, чотирилапих і не тільки.

Made in Ukraine

Petcube – найбільш відомий український pet-стартап. Компанія виготовляє камери, які дозволяють віддалено гратися з домашнім улюбленцем і спостерігати за ним. Також існує застосунок на iOS, у якому можна публікувати фото, додавати в друзі інших власників тварин тощо. З 2013 року Petcube отримав від інвесторів $14,1 млн.

Animal ID – платформа і застосунок для реєстрації домашніх тварин та пошуку загублених. У системі можна створити QR паспорт улюбленця, зберігати ветеринарні документи, планувати відвідування ветеринара тощо.

Платформа Animal ID запустилася у 2011 році та найбільш відома своїм проєктом з підрахунку безпритульних тварин. Також компанія передає частину прибутку в притулки.

ZooZy – мобільний застосунок для догляду за домашніми улюбленцями. У нього входять щоденник, блокнот, магазин і мапа салонів грумінгу, ветклінік, аптеки та магазинів. У ньому також є кнопка екстреного виклику до найближчої ветклініки.

У Києві зареєструвати свого улюбленця можно також у реєстрі домашніх тварин. Процедура вимагає авторизуватися через КиївID та з'їздити з твариною на верифікацію.

Після цього ви зможете:

  • Слідкувати за вакцинацією ваших тварин і даними візитів до ветеринара;
  • Шукати тварину в системі, якщо вона загубилася.

Корисне з усього світу

Pet First Aid – цей застосунок містить базу фотографій та відео для всіх поширених захворювань та нещасних випадків, які можуть спіткати вашого улюбленця. Також Pet First Aid містить інструкції, що робити, якщо ваша тварина захворіла або постраждала. Американська аудиторія також отримає інструкції, як дістатися найближчої ветеринарної клініки.

PetDiabetes Tracker – застосунок-трекер для тварин, хворих на діабет, який дозволяє відстежувати симптоми цукрового діабету домашніх улюбленців та фіксувати важливу медичну інформацію – зокрема рівень глюкози в крові. У ньому можна налаштувати нагадування про ін'єкції інсуліну та відвідування ветеринара. Зібрані дані можна завантажити та відправити лікарю просто з застосунку.

Dog Scanner – у цьому застосунку ви можете сфотографувати вашого улюбленця і визначити, до якої породи він належить. ШІ застосунку аналізує навіть змішані породи, а також надає інформацію про їхнє походження та особливості.

0
Прокоментувати