Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Перше досудове засідання щодо придбання Microsoft Activision призначили на 3 січня

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 січня 2023 2 хвилин читання

Суддя призначив на 3 січня перше досудове слухання у справі адміністрації Байдена проти Microsoft щодо її пропозиції придбати Activision Blizzard. Про це повідомили Yahoo Finance.

Нагадаємо, на початку грудня Федеральна торгова комісія США заблокувала купівлю Microsoft розробника відеоігор Warcraft та Call of Duty. Агентство стверджує, що виробник Xbox отримає контроль над найпопулярнішими франшизами відеоігор. Це дозволить йому стати монополістом у сфері високопродуктивних ігрових консолей і сервісів.

Microsoft заперечила висновки FTC. На думку компанії, угода принесе користь як геймерам, так і ігровим компаніям. Також Microsoft запропонувала підписати юридично обов'язковий указ про згоду з FTC на надання ігор Call of Duty конкурентам, зокрема Sony, протягом десяти років.

Корпорація Майкрософт навела цей аргумент у заяві, спрямованій на те, щоб переконати суддю FTC дозволити угоду продовжити.

«Цей випадок — свідчення того, що адміністрація президента США Джо Байдена вжила потужного підходу до застосування антимонопольного законодавства. Але антимонопольні експерти кажуть, що FTC зіткнеться з важкою битвою, щоб переконати суддю заблокувати угоду через добровільні поступки, запропоновані Microsoft», — вважають у Yahoo Finance.

Нагадаємо, що навесні глобальні видавці відеоігор почали бойкотувати російський ринок. Так 5 березня компанія Activision Blizzard (видавець хітів Warcraft, Diablo, Call of Duty та інших) оголосила, що припиняє нові продажі власних продуктів у рф через війну проти України. Крім того, компанія подвоїла благодійні внески від співробітників на допомогу Україні. 

SPEKA раніше повідомляла, що Microsoft виявила хакерську групу, яка використовує програми-вимагачі під час атак на транспортні та логістичні компанії в Україні та Польщі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому зростають прайси у SaaS і як на це реагувати бізнесу

Cергій Гузенко 31 травня 2023 17:02

Microsoft оскаржила рішення британського регулятора щодо угоди з Activision Blizzard

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:00

В Україні активізувалися фішери — звіт Microsoft Cyber Signals

Ганна Гілова 30 травня 2023 10:29

Як увімкнути секунди для системного годинника Windows 11

Кіра Іванова 28 травня 2023 14:22

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15