Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Перше досудове засідання щодо придбання Microsoft Activision призначили на 3 січня

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 січня 2023 2 хвилин читання

Суддя призначив на 3 січня перше досудове слухання у справі адміністрації Байдена проти Microsoft щодо її пропозиції придбати Activision Blizzard. Про це повідомили Yahoo Finance.

Нагадаємо, на початку грудня Федеральна торгова комісія США заблокувала купівлю Microsoft розробника відеоігор Warcraft та Call of Duty. Агентство стверджує, що виробник Xbox отримає контроль над найпопулярнішими франшизами відеоігор. Це дозволить йому стати монополістом у сфері високопродуктивних ігрових консолей і сервісів.

Microsoft заперечила висновки FTC. На думку компанії, угода принесе користь як геймерам, так і ігровим компаніям. Також Microsoft запропонувала підписати юридично обов'язковий указ про згоду з FTC на надання ігор Call of Duty конкурентам, зокрема Sony, протягом десяти років.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Корпорація Майкрософт навела цей аргумент у заяві, спрямованій на те, щоб переконати суддю FTC дозволити угоду продовжити.

«Цей випадок — свідчення того, що адміністрація президента США Джо Байдена вжила потужного підходу до застосування антимонопольного законодавства. Але антимонопольні експерти кажуть, що FTC зіткнеться з важкою битвою, щоб переконати суддю заблокувати угоду через добровільні поступки, запропоновані Microsoft», — вважають у Yahoo Finance.

Нагадаємо, що навесні глобальні видавці відеоігор почали бойкотувати російський ринок. Так 5 березня компанія Activision Blizzard (видавець хітів Warcraft, Diablo, Call of Duty та інших) оголосила, що припиняє нові продажі власних продуктів у рф через війну проти України. Крім того, компанія подвоїла благодійні внески від співробітників на допомогу Україні. 

SPEKA раніше повідомляла, що Microsoft виявила хакерську групу, яка використовує програми-вимагачі під час атак на транспортні та логістичні компанії в Україні та Польщі.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

CrowdStrike загрожують мільйонні позови через збій комп’ютерів по всьому світу

Кіра Іванова 20 липня 2024 14:40

Що робити, якщо ваш комп’ютер теж постраждав від масового збою Windows, порадили у Держспецзв’язку

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 12:03

Збої в українських компаніях і світових сервісах: зв'язок з проблемами хмарного сховища Microsoft

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 10:09

Колишній топ Microsoft показав першу копію Windows 95

Олеся Дерзська 10 липня 2024 21:07

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45