Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як зробити ребрендинг мувінгової компанії у США: кейс Verlox Branding Agency

Микита Закревський
Микита Закревський Креативний директор / Verlox Branding Agency
3 листопада 2023 8 хвилин читання

Від 2015 року компанія Vector Moving зі штату Нью-Джерсі пропонує комплексні послуги у сфері переїздів. Компанія вибудувала свою репутацію, ретельно дбаючи про речі кожного клієнта. Основним завданням Verlox Branding Agency стало проведення ребрендингу. Про цей кейс я й розповім далі.

Які завдання стояли перед нами

Американський ринок переїздів є одним з найбільших у світі. У 2022 році він оцінювався у $100 млрд. Кількість переїздів в Америці щороку становить приблизно 13,5 млн. Ці цифри свідчать про те, що переїзди є важливою частиною життя багатьох американців. Вони можуть бути викликані різними причинами, як-от зміна роботи, навчання або просто бажання змінити місце проживання.

Компанія прагнула розширитися на територію інших штатів, і в цьому контексті було надзвичайно важливо мати єдиний образ. Він мав бути легко запам'ятовуваним і системно використовуватись на всіх носіях та допомагати виділитися у конкурентному середовищі.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving
Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving
Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Проблеми, які довелось вирішувати і що ми для цього зробили

На сьогодні мувінг-сервіс в Америці переживає етап насичення, де більшість компаній втрачає свою унікальність, зливаючись в єдине сіре поле. Повторюваність кольорових гам та графічних рішень, на жаль, є загальноприйнятою практикою у цій категорії.

У більшості випадків центральним елементом айдентики є лише логотип, підкреслений монотонним фоновим кольором. Відсутність конкретної та цікавої комунікації з цільовою аудиторією є ще одним недоліком, який варто вирішити.

Слогани компаній занурені в якусь абстракцію, не надаючи жодної конкретики. Вони не забезпечують зрозумілою обіцянкою та пропозицією своїх потенційних клієнтів.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Ми провели дослідження та виявили, що 78% потреб клієнтів полягають у пошуку не просто перевізника, а надійного партнера, що здатний забезпечити якісний та легкий процес переїзду, від якого вони будуть у захваті, а не в розпачі.

Виявилося, що збереження первісного вигляду коробки та речей у ній, стабільність вартості послуг, турботливий персонал, що зважає на деталі, та ефективність усіх процесів від моменту замовлення до отримання речей — це ключові атрибути, які формують позитивний досвід клієнта та виділяють бренд серед конкурентів.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Комунікація

Після розроблення бренд-стратегії ми визначили ключові рішення для ефективної комунікації з аудиторією. Врахувавши ключові чинники, ми створили два комунікаційні повідомлення.

На початковому етапі спілкування бренд каже «Your move, our priority, no time to waste!», а після того як людина стає клієнтом, ми зміцнюємо взаємодію, говорячи «Your best move in life!».

Ми вибрали два повідомлення, оскільки на різних стадіях ухвалення рішення важливі різні аспекти.

Під час пошуку компанії, яка полегшить стрес переїзду, ми акцентуємо «Your move, our priority, no time to waste!». А коли клієнт бачить свої речі акуратно упакованими, швидку доставку та уважне ставлення персоналу, він отримує підтвердження свого вибору через «Your best move in life!», усвідомлюючи, що це був дійсно найкращий переїзд у його житті.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving
Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Назва

Клієнт висловив бажання залишити назву Vector Moving, тому ми зосередилися на виявленні асоціацій та значень, які можна вилучити у контексті перевезень і потреб цільової аудиторії.

Термін «vector» у математичному та фізичному контексті асоціюється з напрямком та пришвидшенням руху, символізованим рівним відрізком по діагоналі, який незмінно вказує шлях вгору.

Лінійність та прямолінійність руху набагато ефективніші порівняно з непередбачуваною дорогою з поворотами та вигинами — це відображає прагнення до оптимальної швидкості у глобальному сенсі: швидкість виконання роботи, швидкість доставки, швидкість взаємодії та вирішення завдань.

Саме динамічне прагнення до постійного вдосконалення та небажання зупинятися на досягнутому відображає нова айдентика бренду Vector Moving, у якій ключовим елементом є швидкість.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Логотип

При створенні нового логотипу наша мета полягала в тому, щоб надати йому відчуття асоціативної зрозумілості та впізнаваності на будь-якій площі використання.

Оновлений логотип бренда «Vector Moving» відзначається особливим нахилом, що символізує рух — від перевезення клієнтських вантажів до досягнення амбітних цілей у майбутньому.

Для нас було важливо, щоб логотип виглядав естетично та професійно на будь-якому носії, тому ми розробили чотири різні адаптації.

Обрана нами товщина ліній є досить масивною, що беззаперечно відображає відчуття стійкості та надійності компанії. Це не просто графічний символ, а смілива заявка про те, що бренд Vector Moving не має наміру залишатися в тіні більш відомих гравців, а готовий впевнено боротися за лідерство у сфері перевезень.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Колір

Зазвичай конкуренти віддають перевагу синьому, зеленому та червоному кольорам.

Проаналізувавши цей аспект, ми вирішили відхилитися від звичного кольору та вибрати менш стандартну та більш яскраву гаму, щоб відрізнятися серед конкурентів.

Основний колір бренда — яскравий помаранчевий, який гармонійно поєднується з додатковим фіолетовим кольором, а також білий, який ефективно контрастує з обома кольорами, створюючи свіжий та привабливий візуальний акцент.

Нам було важливо вибрати саме яскравий колір, який привертав би увагу та западав би в пам’ять, та темний колір для використання на практичних носіях, наприклад, на одязі для співробітників, який би ефективно приховував різноманітні дефекти, що можуть виникнути під час роботи.

Типографіка

‍У вибраному напрямку типографіки ми зуміли поєднати компактну та акцентну шрифтову гарнітуру з більш системною.

Особливий підхід до використання контрасту кольорів робить текстовий контент більш привабливим, акцентуючи увагу клієнта на ключових повідомленнях.

Ця гармонія контрастів і стилів дозволяє створювати візуально привабливий та інформативний контент, роблячи комунікацію з клієнтом більш ефективною.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Патерн

Відкинувши монотонні заливки та банальні рішення, ми розробили динамічний патерн, що символізує енергію руху вперед.

Працівники компанії щоденно здійснюють численні перевезення по різноманітних штатах, і саме цей нескінченний рух став основою фірмового паттерну.

Стрілки відображають напрямок, їх багата кількість та хаотичність віддзеркалюють різноманітність маршрутів, які співробітники Vector Moving долають, щоб задовольнити потреби клієнтів.

Який результат отримали ми та клієнт

Завдяки впровадженню нової стратегії та оновленій айдентиці ми вдало зміцнили позицію бренду на ринку мувінг-сервісу. Залучення аудиторії значно посилилось, а клієнтська база істотно розширилась. За шість місяців кількість нових клієнтів збільшилась на 27%, а кількість повторних замовлень збільшилась на 19%.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving

Через транслювання сучасного підходу до бачення переїздів ми донесли до потенційних клієнтів пріоритетність задоволення їхніх потреб та увагу до деталей на кожному етапі взаємодії. Це дозволило нам підвищити лояльність клієнтів на 35%.

Зараз бренд Vector Moving асоціюється з високою якістю обслуговування, індивідуальним підходом та ефективністю процесів, що сприяють підвищенню лояльності клієнтів та формуванню позитивного іміджу компанії.

Ребрендинг Vector Moving Ребрендинг Vector Moving
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська Eventyr реалізує проєкт для Саудівської Аравії

Олеся Дерзська 1 годину тому

Що повинні знати маркетологи про український YouTube

AIR Brands 5 годин тому

Як ми створювали першу афіліатку в українській бʼюті-сфері: кейс FABO Affiliate Program

Владислав Миронович 6 годин тому

Фриланс серед жінок набирає популярності: аналітика Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 7 годин тому

Три речі, які потребують постійної уваги підприємця

Владислав Миронович 10 годин тому