Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

PayPal дозволила користувачам переказувати криптовалюту на інші гаманці

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
7 червня 2022 2 хвилин читання

Найбільша електронна платіжна система PayPal надала можливість переказувати криптовалюту зі своїх рахунків на інші гаманці та біржі.

Про це PayPal оголосила у вівторок, пише Techcrunch.com.

«Ця функція була найбільш затребуваною у наших користувачів відтоді, як ми почали пропонувати купівлю криптоактивів на нашій платформі», — сказав старший віцепрезидент і генеральний менеджер з блокчейну, крипто- та цифрових валют PayPal Хосе Фернандес да Понте.

Нова функція дозволить клієнтам PayPal переказувати монети, що підтримуються, у PayPal зі свого застосунку на зовнішні криптоадреси, зокрема на біржі та апаратні гаманці, та оперативно надсилати криптоактиви іншим користувачам PayPal.

«Якщо користувачі мають криптоактиви десь іще і вони хочуть консолідуватися, вони можуть завести їх у PayPal із зовнішніх адрес», — сказав Фернандес да Понте.

Нова функція доступна тільки для користувачів у США. Також з міркувань безпеки PayPal впровадила додаткову перевірку користувачів, перш ніж вони зможуть переказувати будь-яку криптовалюту.

Як повідомлялося, влітку 2021 року PayPal завершила розробку власного криптогаманця. PayPal планує перетворити свою програму на фінансовий суперап (super app) — аналог Alipay та WeChat Pay, до якого увійдуть інвестиційні послуги, сервіси для роботи з високоприбутковими ощадними рахунками та переведення у готівку чеків, а також інші інструменти.

PayPal надав своїм користувачам можливість купувати, продавати та тримати криптовалюту у жовтні 2020 року. Потім, наприкінці березня 2021-го, PayPal оголосила про запуск функції Checkout with Crypto, яка дозволила споживачам перевіряти мільйони онлайн-підприємств, які використовують криптовалюту.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що відбувається з ціною Ethereum. Колонка CEO криптобіржі WhiteBit

Юлія Даниленко 26 вересня 2022 17:15

Бензин за крипту. В Україні почали продаж пального за криптовалюту

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 15:05

Біржі, банки та експерименти. Якою є економіка України та світу у вересні 2022 року

Ivan Verstyuk 26 вересня 2022 13:53

З криптою до супермаркету. В Україні запустили першу криптовалютну платіжну картку

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 10:37

Кібератака на Revolut спричинила витік персональних даних десятків тисяч клієнтів

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 10:56