Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США розслідують, як американська електроніка потрапила у російське озброєння — The Washington Post

Діана Полуніна
Діана Полуніна Журналістка The Page
19 червня 2022 2 хвилин читання

Федеральне бюро розслідувань та міністерство торгівлі США почали розслідування щодо можливих постачань високотехнологічних пристроїв американського виробництва військовим відомствам росії. Ці установи опитують представників американських технологічних компаній, як саме їх чипи могли опинитися у військовому обладнанні росії

Як пише The Washington Post, посилаючись на джерела, які знайомі з процесом розслідування, під час бойових дій в Україніув захоплених ЗСУ дронах, радіолокаторах, танках та іншій військовій техніці рф виявили мікросхеми виробництва компаній із США. 

За словами одного з представників міністерства торгівлі США, мета розслідування — не покарати американських виробників, а визначити шляхи, якими продукція могла потрапити у російське озброєння, після того як країна у 2014 році почала запроваджувати санкції проти росії,  які обмежили постачання передового обладнання подвійного призначення. І хоча деякі з мікросхем були вироблені до 2014-го, решту виготовили значно пізніше. 

Видання додає, що у російській військовій техніці виявили мікросхеми виробництва кількох десятків компаній не тільки із США, а й з Європи. 

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну США та більшість країн-союзників заборонили постачати будь-які мікросхеми російським військовим покупцям та впровадили обмеження на продаж чипів іншим російським покупцям, щоб запобігти доступу збройних сил росії до західних високотехнологічних підприємств.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ну де ж той ленд-ліз. Коли Україна отримає обіцяне озброєння і що заважає США та союзникам надіслати його вже зараз

Юлія Даниленко 6 годин тому

Німеччина може продати Україні ще 10 систем ППО IRIS-T — Мельник

Юлія Даниленко 23 червня 2022 18:00

«Пропало все». Як технологічні санкції вплинули на бізнес росії — Financial Times

Юлія Даниленко 6 червня 2022 12:20

Чи допоможуть ракети «Гарпун» розблокувати порти і Чорне море — військовий експерт

Юлія Даниленко 5 червня 2022 17:20

Яку зброю отримала Україна від союзників за 100 днів повномасштабної війни

Юлія Даниленко 3 червня 2022 16:45