Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США розслідують, як американська електроніка потрапила у російське озброєння — The Washington Post

Діана Полуніна
Діана Полуніна Журналістка The Page
19 червня 2022 2 хвилин читання

Федеральне бюро розслідувань та міністерство торгівлі США почали розслідування щодо можливих постачань високотехнологічних пристроїв американського виробництва військовим відомствам росії. Ці установи опитують представників американських технологічних компаній, як саме їх чипи могли опинитися у військовому обладнанні росії

Як пише The Washington Post, посилаючись на джерела, які знайомі з процесом розслідування, під час бойових дій в Україніув захоплених ЗСУ дронах, радіолокаторах, танках та іншій військовій техніці рф виявили мікросхеми виробництва компаній із США. 

За словами одного з представників міністерства торгівлі США, мета розслідування — не покарати американських виробників, а визначити шляхи, якими продукція могла потрапити у російське озброєння, після того як країна у 2014 році почала запроваджувати санкції проти росії,  які обмежили постачання передового обладнання подвійного призначення. І хоча деякі з мікросхем були вироблені до 2014-го, решту виготовили значно пізніше. 

Видання додає, що у російській військовій техніці виявили мікросхеми виробництва кількох десятків компаній не тільки із США, а й з Європи. 

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну США та більшість країн-союзників заборонили постачати будь-які мікросхеми російським військовим покупцям та впровадили обмеження на продаж чипів іншим російським покупцям, щоб запобігти доступу збройних сил росії до західних високотехнологічних підприємств.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні розробили універсальний станок під великокаліберні кулемети для колісної техніки

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 19:52

Побоюються використання задля військової мети: США заборонили продавати чипи у Китай та рф

Ірина Маринюк 1 вересня 2022 19:08

Шлях до передачі Україні МіГ-29. Польща і Чехія погодилися охороняти небо Словаччини

Діана Полуніна 27 серпня 2022 20:21

Не сподобався закон про чипи: Китай звинуватив США у перешкоджанні інноваціям

Ірина Маринюк 13 серпня 2022 13:16

Велика Британія подвоює кількість РСЗВ M270, які надсилає в Україну

Євген Муджирі 11 серпня 2022 10:17