Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український Softbook пропонує клієнтам два мiсяцi безкоштовного користування за міграцію з російських сервісів

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
23 лютого 2022 2 хвилин читання

Українська освітня платформа Softbook запроваджує власні санкції проти РФ. Компанія пропонує клієнтам перейти з російських сервісів GetCourse, «АнтиТренинги» та Stepic на український аналог та отримати у подарунок два місяці безкоштовного користування сервісом. Крім того, такі клієнти матимуть знижку 50% на тарифи платформи Softbook на пiв року після завершення безкоштовного періоду.

Softbook — українська LMS (Learning Management System, система управління навчанням). На базі LMS можна запускати онлайн-курси та школи. 

У коментарі для SPEKA співзасновник Softbook Євген Суслов розповів, що понад 20 потенційних клієнтів уже зацікавилися такою пропозицією. Компанія починає перенесення декількох онлайн-шкіл із російських сервісів.

«Ми розуміємо, що у багатьох були оплачені тарифи на інших платформах, тому запропонували такі цікаві умови: безкоштовне перенесення навчання та адаптація контенту нашими спеціалістами, два місяці вільного доступу та знижку 50% на наступнi шicть місяцiв після завершення безкоштовного періоду», - пояснює він.

На думку Суслова, підтримка локального бізнесу важливіша за звичку використання того чи іншого сервісу. Він нагадує, що більшість припинила користуватися сервісами РФ у 2014 році. Але на ринку онлайн-освіти у російських сервісів поки що багато клієнтів в Україні.

Ідея створення платформи Softbook з'явилася наприкінці 2019 року. Тоді засновники не знайшли відповідного рішення для своїх потреб та узялися робити власний сервіс із простим інтерфейсом та лояльними умовами для клієнтів-початківців. 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

Києво-Могилянська академія відкриває IT-курси для українських ветеранів з інвалідністю

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 10:29

У Viber розробили чатбота для українських вчителів: як він допоможе у дистанційному навчанні

Євген Муджирі 8 вересня 2022 13:55

Новий навчальний рік: чи готові українські виші до чергових викликів

Наталія Миронова 31 серпня 2022 20:02