Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чи готові українські школи до офлайну — дані ДСНС

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
22 липня 2022 2 хвилин читання

За оцінкою Держслужби з надзвичайних ситуацій, нині в України лише 11% шкіл мають власні захисні споруди цивільного захисту. Такими, про які йдеться у документах ДСНС, є сховища та протирадіаційні укриття.

А 89% навчальних закладів власних захисних споруд цивільного захисту не мають, тому школярам доведеться під час повітряної тривоги ховатись у найпростіших укриттях або спорудах подвійного призначення (підвали, цокольні поверхи, споруди котлованного типу, підземні гірські виробки тощо).

У МОН наголосили, що очне навчання може відбуватись, тільки якщо в укритті вистачатиме місць для усіх вчителів та дітей. Також у міністерстві додали, що «керівники закладів освіти мають бути поінформовані про персональну відповідальність за організацію безпечних умов для здобувачів освіти та всіх працівників закладу».

19 липня речниця МВС України Альона Матвєєва повідомила, що очного навчання точно не буде у тих школах, які нехтують «безпековими вимогами». Вона додала, що перед 1 вересня  ДСНС та Нацполіція перевірять «наявність та готовність бомбосховищ у закладах освіти».

Нагадаємо, у червні заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що «1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі діти, студенти й учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти».

Пізніше у МВС та Освітньому центрі Верховної Ради заявили, що все залежатиме від рівня підготовки навчальних закладів та вибору батьків. Кожен регіон та кожна школа самостійно визначатиме, в якому форматі розпочинати новий навчальний рік. Батьки можуть обирати, в якому режимі навчатиметься їхня дитина — офлайн, дистанційному, індивідуальному або екстернатному.

Як повідомлялось, YouTube запустив онлайн-платформу з українським освітнім контентом, щоб допомогти старшокласникам, навчальний процес яких порушився через війну.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Тестування закінчилось, а меми – ні. Українці почали сумувати за сповіщеннями ДСНС

Ольга Валькевич 17 годин тому

ЄC готує восьмий пакет санкцій проти росії. Що до нього увійде

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 16:31

Пів року війни: в якому стані економіка? Головне з дискусії «CASE Україна»

Олександр Тартачний 23 вересня 2022 10:00

В Україні розробили універсальний станок під великокаліберні кулемети для колісної техніки

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 19:52

Мобілізація і протести на росії (ми самі шоковані). Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 22 вересня 2022 08:22