Нещодавно наша команда AI HOUSE (некомерційна організація з розбудови ML/AI-ком'юніті в Україні, ініційована технологічною компанією Roosh) організувала офлайн-школу Machine Learning Autumn School у Львові для студентів та всіх охочих. Школа зібрала учнів з різних міст України, які вивчали машинне навчання. Деякі з лекцій нам довелося провести з укриття. Розповім, як це було.
Війна зрушила фокус життя більшості з нас. Це абсолютно нормально, тому що ми стали більш обережними, вдумливими, а ще надзвичайно рішучими. Мене звати Вадим Короленко, я співзасновник і СЕО Crypto Crew — найбільшої криптоспільноти України. Сьогодні я розповім про те, як наша команда сміливців побудувала потужне освітнє комʼюніті за непростих умов. Немає таких ситуацій, коли ви можете припинити своє навчання. Ця історія саме про це.
Headway app, який створили українці, підкорює США. Застосунок потрапив до п'ятірки найбільш завантажуваних у Google Play та до десятки топдодатків App Store у категорії «Освіта».
Війна вплинула на багатьох українців, багато з них були вимушені змінити місце проживання та втратили роботу. Один з варіантів вирішення проблеми працевлаштування на новому місці — це опанування нової професії, яка могла б стати якщо не основним, то додатковим джерелом доходу.
Яких трендів очікувати українцям на ринку праці у найближчі три роки та як діяти в сучасних умовах? Експерти проєкту Future of Work, що реалізується в рамках програми «Мріємо та діємо» у партнерстві з ГО Центр «Розвиток КСВ» за фінансової пітримки USAID, пропонують оновлені рекомендації для бізнесу, державного сектору, закладів освіти та молоді, як адаптуватися до змін в Україні та допомогти молодим людям знайти себе у професійній реалізації для відновлення держави після перемоги. Отже, які тренди вони назвали та які їхні поради?
Вже зараз, в очікуванні перемоги України, постає питання відбудови країни та її економіки. Однією з пріоритетних сфер для повоєнного відновлення України, проголошеною на конференції у швейцарському Лугано, стала саме ІТ-сфера поряд з космічною галуззю та літакобудуванням. Після перемоги ці процеси будуть ще потужнішими, а отже, готувати підґрунтя для майбутнього успіху треба вже сьогодні.
До переліку документів у застосунку «Дія» додадуть дипломи про вищу освіту та шкільні атестати. Це буде особливо корисним для тих, хто через війну та евакуацію втратив ці документи.
Ви помітили, що сучасний світ з кожним роком стає дедалі більш технологічним і стрімким? Це спостерігається майже в усіх сферах нашого з вами життя. І освіта не стала винятком.
У 2015 році, коли в Індії мобільний інтернет став доступним у кожній частині країни, Біджу Равендран запустив застосунок для навчання Byju's. Вливання коштів інвесторів під час пандемії Covid-19 зробили харизматичного репетитора одним із найбагатших людей Індії. Сьогодні Byju's оцінюють у $22 млрд, це найбільший EdTech-стартап у світі. У нього інвестувало подружжя Цукербергів, китайська Tencent та американський хеджфонд Tiger Global. Своєю чергою Byju's придбав приблизно 20 компаній по всьому світу.
Дозвольте відрекомендуватися! Мене звати Олександра Стеценко, я новий операційний директор Wezom Академії. Останнім часом у своїй професійній діяльності я стикаюся з одним протиріччям серед наших студентів та тих, хто тільки думає над стартом навчання в IT. Суть цього протиріччя в тому, що, з одного боку, всі розуміють актуальність IT-професій в сучасному світі, а з іншого — не знають, чого чекати від IT-ринку в теперішніх умовах.
Команда Viber разом з українською студією онлайн-освіти EdEra розробила безкоштовний курс і чатбот для вчителів, аби допомогти їм організувати дистанційне викладання цього навчального року.
Відзавтра в Україні стартує новий навчальний рік. Українські школи поблизу кордонів з білоруссю та рф переведуть на дистанційне навчання. А що відбувається із вищими навчальними закладами, розбиралися «Вокс Україна», Тетяна Дерюгіна та Маргарита Климак.
Українські школи поблизу кордонів з білоруссю та рф переведуть на дистанційне навчання. Про це повідомили голови трьох областей 30 серпня, передає «Українська правда».
Прогнози футурологів лякають. Ми житимемо до ста, але вже 2030 року роботи можуть замінити нас на робочих місцях. Консалтингова компанія McKinsey передбачає, що до 2030 року шукати нову професію доведеться від 75 до 375 млн людей. У зоні ризику — близько 57 напрямків.
Міністерство цифрової трансформації спільно з блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером запустило проєкт ІТ Generation.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.