Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Остання партія браслетів із довоєнної сталі «Азовсталі»: яка вартість і де придбати

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 листопада 2022 3 хвилин читання

Останній наклад браслетів виготовили зі сталевих літер «Вірю в ЗСУ», які місяць стояли біля найбільшого прапора України. Придбати браслет вартістю 1500 грн можна в Україні та за кордоном. Весь прибуток від продажу браслетів віддадуть на створення першого у світі флоту морських дронів для Військово-морських сил ЗСУ.

Фандрейзингова платформа Президента України UNITED24 та Група Метінвест створили фінальну серію браслетів «Азовсталь. Символ незламності» із використанням останньої довоєнної партії сталі комбінату «Азовсталь». 

Браслет із довоєнної сталі «Азовсталі» Браслет із довоєнної сталі «Азовсталі»

Остання партія браслетів виготовлена зі сталі «Азовсталі», з якої виробили 17-метровий напис «Вірю в ЗСУ», встановлений у Києві 6 жовтня у день презентації проєкту «Азовсталь. Символ незламності». 8 листопада літери зі сталі відправили на виробництво останньої партії браслетів. Кожен браслет містить 5 грамів сталі з останньої партії, виготовленої на стані 3600 у листовальцювальному цеху «Азовсталі» до 24 лютого. Після початку повномасштабної агресії РФ «Азовсталь» із комбінату перетворився на фортецю, що стала останньою лінією оборони ЗСУ в місті. 

Усі кошти від продажу перших двох накладів браслетів зі сталі «Азовсталі» пішли на проєкт «Армія дронів». Це комплексна програма фандрейзингової платформи UNITED24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв'язку, що передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. 

Вартість браслета – 1 500 гривень. Купити браслети можна на сайті Rozetka з безкоштовною доставкою в точки видачі бренду, а також у магазинах Sova. Браслети з останнього накладу «Азовсталь. Символ незламності» також можна купити з-за кордону, оформивши міжнародну доставку Новою поштою. По Україні, як і раніше, Нова пошта доставляє браслети до відділень власним коштом. Для корпоративних замовлень передбачена спеціальна форма замовлення.

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Невидимий для ворогів: дніпровські винахідники створили дрон «Чаклун»

Катерина Колонович 28 листопада 2022 12:17

Литовці зібрали $750 тис. на третій морський дрон для України «PEACE Дюк» — Андрюс Тапінас

Юлія Даниленко 24 листопада 2022 10:57

Таксі майбутнього: у Південній Кореї показали декілька аеромоделей

Катерина Колонович 23 листопада 2022 13:31

Monobank придбає морські дрони за зібрані донати

Катерина Колонович 23 листопада 2022 12:27

Українська компанія Skynetua випробувала дрон «Чорна мамба» і готується до виробництва

Катерина Колонович 23 листопада 2022 09:16