Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Основи Linux, Kubernetes та Git: три нові безоплатні курси на Prometheus

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 лютого 2023 2 хвилин читання

Платформа Prometheus вперше надасть доступ до найпопулярніших безоплатних курсів, які створила The Linux Foundation. Матеріал доступний українською. 

Слухачі можуть обрати один із курсів або пройти всі навчальні програми для опанування основ Linux, розподіленого розроблення з Git та засадничих принципів Kubernetes.

Курс стартує 20 лютого, триватиме 14 тижнів. Розроблений спеціально для початківців. Він надасть міцну теоретичну базу Linux і навчить використовувати як графічний інтерфейс, так і командний рядок в основних сімействах дистрибутивів Linux.

Курс стартує 23 лютого, розрахований на 14 тижнів. Слухачі дізнаються, що таке Git, як його встановлювати, як ініціалізувати репозиторій, вносити до нього зміни, робити його доступним для інших, а також отримувати та використовувати зміни, внесені іншими. Курс навчить знаходити помилки у своїй та чужій роботі, а також ознайомить з основними процедурами Git, як-от клонування, розгалуження, створення комітів, використання diff, злиття та перебазування. 

Курс стартує на початку березня, триватиме 14 тижнів. У курсі будуть висвітлені теми архітектури системи, завдання, які вона розвʼязує, і моделі, що використовують для оброблення розгортання контейнерів і масштабування.

Курс містить технічні інструкції щодо розгортання автономної та багаторівневої програми. Слухачі дізнаються про ConfigMaps і Secrets, а також про те, як використовувати Ingress. 

Нагадаємо, що раніше Мінцифри разом із Михайлом Федоровим та Українським фондом стартапів запустили на Prometheus курс «Успішний стартап: від ідеї до масштабування‎»

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Техасі запровадили систему оцінювання іспитів на основі штучного інтелекту на заміну людям

Богдан Камінський 10 квітня 2024 20:03

«Мерседес» посеред шосе і що з ним робити: правила успішної спільної роботи з вендором

Владислав Миронович 10 квітня 2024 14:00

Minecraft — це не тільки розвага: як працює навчальна платформа Minecraft Education

Владислав Миронович 9 квітня 2024 13:30

Проєкти Open source для розробників: 7 суттєвих переваг і 4 незначні недоліки

IT-команда NIX 8 квітня 2024 19:00

Універ vs технічна освіта: що обрати абітурієнту в 2024 році

Анна Нагорна 8 квітня 2024 17:55