Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

OSINT-спільнота Molfar ідентифікувала всіх переможців скандального хакатону від ПВК Вагнера

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
3 січня 2023 2 хвилин читання

Спільнота Molfar ідентифікувала учасників трьох команд-переможців скандального хакатону від ПВК Вагнера. Переможців конкурсу деанонімізували з міркувань національної безпеки. 

Як повідомили у спільноті, в мережі з'явились адреси проживання, номери телефонів, паспортні дані, сторінки в соцмережах та інша приватна інформація росіян. 

Команда розробників із Санкт-Петербурга GrAILab посіла перше місце. Вона складається з двох людей — Кирила Дятлова та Миколая Житнухіна. Друге місце у команди SR Data-Искандер. Тут четверо айтівців — Роман Вайнберг, Сергій Космос, Анатолій Лушніков, Данило Степанов. Географія місць їхнього народження дуже різна — Москва, Сочі, Калінінград. Вони отримали 0,3 млн рублів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Трете місце посіла команда московської компанії «Аристраж». Чотири представники компанії (Єгор Турашев, Євген Єгоренко та ще двоє) отримали 0,2 млн рублів. До «Аристража» Єгоренко працював у компанії, що виготовляє шифрувальні засоби. З 2016 по 2018 рік вона отримала 49 держзамовлень від Ростелекома, а з 2016 по 2021 — 20 держзамовлень від Центральної виборчої комісії рф.

Ознайомитись з повною інформацією можна за посиланням

Як зазначили у спільноті, мета такого конкурсу одна — завербувати фахівців для подальшої роботи над програмним забезпеченням та технологіями подвійного призначення. 

«І вербує їх терористична держава, і гроші вони отримують від терористів. Все для чого вони потрібні – це військові розробки. Для війни. У випадку рф навіть точніше буде сказати: для війни проти тих, хто за їх думкою слабший і не має жодних шансів на успіх. Вороги – це не тільки орки в окопах і танках. Інколи це талановиті молодики, переможці хакатонів», — резюмували в OSINT-спільноті Molfar. 

Раніше для проєкту SPEKcheck директор Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін розповів, що таке OSINT, коли виникла розвідка на основі відкритих джерел, як вона працює і яку користь може принести у російсько-українській війні.

0
Icon 0

Підписуйтеся на наші соцмережі

Інші матеріали

СЕС для бізнесу: як уникнути помилок на етапі проєктування?

Антон Березинський 25 квітня 2025 09:00

Що таке індивідуальна податкова консультація та як її отримати ФОП?

Inna Sharova 25 квітня 2025 15:30

NASA отримала результати місії DART. Зонд може врятувати Землю від астероїда

Юлія Даниленко 25 квітня 2025 18:47

Технологія The Volume: революція кінематографу

Надія Романюк 25 квітня 2025 17:19

Сліди життя за межами Землі: що знайшли астрономи на планеті K2-18b

Світлана Овсієнко 9 годин тому