OpenAI запустив прототип SearchGPT
Компанія OpenI запустила тестування SearchGPT – власного конкуренту пошуку від Google. Це тимчасовий прототип нових функцій пошуку на базі штучного інтелекту, які дають “швидкі та своєчасні відповіді з чітких і релевантних джерел”. Про це повідомив Сем Альтман, засновник та директор OpenAI.
we think there is room to make search much better than it is today.
— Sam Altman (@sama) July 25, 2024
we are launching a new prototype called SearchGPT: https://t.co/A28Y03X1So
we will learn from the prototype, make it better, and then integrate the tech into ChatGPT to make it real-time and maximally helpful.
SearchGPT – це тимчасовий прототип нових функцій пошуку, в яких будуть поєднані потужності моделей ШІ з інформацією з інтернету. В майбутньому найбільш успішні функції компанія планує інтегрувати безпосередньо в ChatGPT.
Наразі приєднатись до списку очікування можна на сайті проєкту SearchGPT.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Як працюватиме SearchGPT
- Для відповіді на запитання SearchGPT компонує актуальну інформацію з Інтернету та надає посилання на відповідні джерела.
- Користувач може ставити додаткові та уточнюючі запитання, як у розмові з людиною, щоб створити спільний контекст для кожного запиту.
SearchGPT готовий давати лінки та цитати
OpenAI вже рекламує новий продукт як основу для “процвітаючої екосистеми видавців і творців”. Пошук буде допомагати користувачам знайти сайти видавців та їхні тексти. Пошук залишається основним способом охоплення користувачів.
SearchGPT обов’язково буде цитувати джерела та давати посилання на них під час пошуку, гарантує OpenAI. Відповіді матимуть чітке, вбудоване, назване джерело та посилання, щоб користувачі знали, звідки надходить інформація, і могли швидко отримати ще більше результатів на бічній панелі з посиланнями на джерела.
Новинні ресурси отримають можливість керувати тим, як вони відображаються в SearchGPT, щоб видавці мали більше вибору.
Також, підкреслюють в компанії, проєкт SearchGPT стосується пошуку та відокремлений від навчання генеративного ШІ. Сайти можуть з’являтися в результатах пошуку, навіть якщо вони відмовляються від генеративного навчання ШІ.