Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ застосунків для розвитку та відпочинку дітей

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
29 грудня 2022 4 хвилин читання

Сучасні діти багато часу проводять за ноутбуками, планшетами або смартфонами. Це може непокоїти, адже батьки не знають, якої якості контент споживає дитина та хто входить у її коло онлайн-спілкування. SPEKA підготувала топ-10 застосунків, що допоможуть отримати мотивацію, знання та хобі.  

Застосунки для маленьких 

Мишеняткова абетка

Діти можуть вивчати український алфавіт у формі гри. У застосунку оживають яскраві персонажі, які рухаються, сміються. Головний герой, мишенятко, товаришує з дитиною та допомагає вивчати абетку. Спочатку діти вивчають букви, а потім складають із них слова. 

Моя дуже голодна гусінь

Весела гра для дітей. Героїня застосунку — гусінь, яка любить їсти та веселитися. Дитина має годувати її, гратися з нею, ховати під листочок задля відпочинку. У грі також можна вирощувати квіти, сортувати предмети за формою, розфарбовувати малюнки, збирати фрукти тощо.

НУМО: розвивальні ігри

У застосунку можна знайти ігри для дітей від 3 до 6 років. Тут є розмальовки, пазли, загадки тощо. Дитина може вивчати мову та математику, розвивати логіку та креативність, дізнаватися більше про навколишній світ тощо.

Застосунки для допитливих 

Star Walk Kids

Застосунок допоможе дитині вивчати космос у грі: дізнатися про Сонячну систему, планети, зірки, сузір'я тощо. Дитина зможе дивитися пізнавальні фільми про космос та перевіряти знання за допомогою коротких тестів.

Географія світу

У застосунку можна дізнатися багато цікавих фактів про країни: прапори, столиці, населення, релігію, мову, валюту тощо. Інформація представлена у режимі вікторини. Розробники пропонують відповісти на 6 тис. запитань, що поділені на чотири рівня складності. Також є всесвітні рейтинги та енциклопедія.

Застосунки для всієї родини

Line Puzzle: Pipe Art

У програмі треба поєднувати труби однакового кольору, щоб вода могла текти по них. Вирішувати головоломку можна тільки в ігровому полі. Труби не мають перетинатися. Грати можна у режимі офлайн. 

Загадки українською

У цьому застосунку потрібно слухати українські загадки та відгадувати їх. Є приблизно 500 загадок. За потреби можна використати підказки. 

Behance

У цій програмі користувачі можуть переглядати мільйони проєктів з різних сфер: графічний дизайн, анімаційна графіка, архітектура, мода, образотворче мистецтво, ремесла тощо. Також можна дивитися трансляції митців, ділитися своїми роботами, створювати дошки з улюбленими картинами, отримувати повідомлення від учасників спільноти. 

Застосунки для навчання дітей

Khan Academy

Застосунок для навчання з великою бібліотекою, яка містить інтерактивні вправи, відео, статті, вікторини, тести. Діти можуть вивчати математику, природничі науки, економіку, фінанси, граматику, історію, політику. Навчатися у застосунку можна без підключення до інтернету.

Photomath

У застосунку можна поглибити знання з математики: вирішувати математичні ребуси, перевіряти домашні завдання, готуватися до іспитів. Треба увімкнути камеру на смартфоні, відсканувати текст (друкований чи рукописний) або використати науковий калькулятор. Застосунок розіб'є математичне завдання на прості кроки для розуміння схеми рішення.  

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone

Ганна Гілова 13 годин тому

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

Застосунок для Android почав шпигувати за користувачами через рік після запуску

Юлія Даниленко 25 травня 2023 07:38

TikTok подає до суду на штат Монтана через заборону застосунку

Ганна Гілова 23 травня 2023 12:18

Як правильно вибирати іграшки для сексу і чому секс-шоп — це не страшно

Юлія Даниленко 20 травня 2023 12:53