Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Скандал: очільниця українського відділення Amnesty International закрила свою Facebook-сторінку від українців

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
4 серпня 2022 2 хвилин читання

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила українських військових у тому, що вони ставлять під загрозу мирне населення України, адже базуються у житлових районах, зокрема, школах та лікарнях.

Така заява викликала хвилю обурювань як серед пересічних громадян України, так і серед посадовців. Зокрема, прокоментували повідомлення в Міністерстві закордонних справ й Офісі президента. Детально з цим розбиралися у виданні The Page.

А от щодо подальшої реакції на скандал з боку самої Amnesty International, то вона виявилася цікавою. Очільниця українського відділення організації Amnesty International Оксана Покальчук не знайшла кращого варіанту, ніж закрити свою сторінку на Facebook від українських користувачів.

Станом на час написання цього матеріалу сторінка Оксани Покальчук відкривається тільки з використанням VPN, а з українських IP-адрес у соцмережі можна побачити лише повідомлення про те, що контент наразі недоступний.

Сторінка Оксани Покальчук не відкривається з українських IP-адрес. Сторінка Оксани Покальчук не відкривається з українських IP-адрес.

Також на сторінці у Оксани можна побачити, що і коментувати пости на її сторінці можуть не всі. Принаймні, останні дописи вже мають попередження про те, що «Oksana Pokalchuk — head of Amnesty International Ukraine обмежила список людей, які можуть залишати коментарі до цієї публікації».

Сторінка Оксани Покальчук, що відкрилася з України за допомогою VPN. Сторінка Оксани Покальчук, що відкрилася з України за допомогою VPN.

Подискутувати з Оксаною можна лише в попередніх дописах, що і намагаються зробити користувачі з України. Наприклад, останні коментарі до цього посту від 22 липня стосуються саме дивної поведінки голови Amnesty International Ukraine Оксани Покальчук і її бажання відокремитися від українців за допомогою блоку в соцмережі.

 Здається, ці правозахисники зламалися, несіть нових.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Менше онлайн-купівлі та більше TikTok і кіно: топ найпопулярніших сайтів у липні

Ольга Кротовська 15 серпня 2022 13:12

Як російські ботоферми воюють проти України

Юлія Даниленко 4 серпня 2022 19:16

Instagram Reels стали доступними в Україні: як створити таке відео

Євген Муджирі 3 серпня 2022 07:56

Промодерувати не можна пропустити. Як Meta бореться з російською дезінформацією у соцмережах

Наталія Миронова 2 серпня 2022 14:21

Війна та міграція: за пів року кількість користувачів Instagram в Україні впала на 2,5 млн

Олександр Кульбачний 20 липня 2022 18:17